dr n. med. Paweł Sokal

Neurochirurg

jestem Bardzo zadowolona z wizyty u Dr. Jestem 4 dni po operacji i czuję się rewelacyjnie od dwóch lat noce były dla mnie męczarnią i ten ucisk na pęcherz ,nie życzę nikomu .A teraz trzecia noc przespana bez bólu no i toaleta w nocy raz ,a nie 7 jak było do tej pory.Naprawdę polecam z całego serca tego lekarza.Jestem szczęśliwa że do niego w trafiłam.Ola

31 maja 2012r. Pan doktor operował u mnie góz mózgu. Operacja powiodła się, polepszył mi się komfort życia, jestem bardzo zadowolony! Podczas pobytu w szpitalu otrzymałem wszystkie informacje, Pan doktor często odwiedzał mnie po operacji, rozmawiał. Bardzo polecam. Pan Sokal jest bardzo kulturalny, opanowany i spokojny co bardzo pomaga gdy chory jest przed operacja. Wiedza jaką posiada Pan doktor jest ogromna, potrafił odpowiedzieć na wszystkie moje pytania a było ich bardzo dużo (zarówno przed jak i po operacji). Polecam! Marcin z Ostródy

Niezwykły człowiek o dobrym charakterze i miłej osobowości.Potrafi zrozumieć chorego.Polecam wszystkim tego lekarza!

W listopadzie 2011r byłam operowana przez Dr.Pawła Sokala,wspaniały fachowiec,z cierpliwością i oddaniem podchodzi do swoich pacjentów POLECAM gorąco wszystkim chorującym.To miły i ciepły człowiek

Jest specjalistą godnym polecenia innym. Operował mnie w 2011 (dyskopatia L4-L5) i dzięki niemu funkcjonuje normalnie i powróciłem do pracy. Należy go cenić za jego fachowość złotej rączki. Piaskowski Piotr, Wilczyn.

Barddzo dobry specjalista oraz wspaniały, ciepły człowiek. Byłam Jego pacjentką.

Pan Dr Sokal to kompetentny świetny fachowiec . Koluszki :)

Pan Dr Sokal to kompetentny świetny fachowiec .
Koluszki :)

Naprawdę polecam, bardzo dobry lekarz i człowiek. Uratował mi życie. Będę mu wdzięczna 4ever

Przede wszystkim człowiek.Operował mnie 10-tego marca 2011r.Jestem bardzo zadowolona ,pomimo tak krótkiego czasu.Dr.Sokal bardzo interesował się moim samopoczuciem,jest rewelacyjnym lekarzem,polecam wszystkim.Wiesława Marczak z Płocka.

Pan dr Sokal jest pięknym i przystojnym facetem. Anna Wojciechopwska 75 lat

Pan dr Sokal jest pięknym i przystojnym facetem.
Anna Wojciechopwska 75 lat