dr n. med. Paweł Sosin

Ortopeda, Chirurg urazowy

2,2
2,5

Omijać z daleka, facet się niestety minął zarówno z powołaniem jak i z wychowaniem. Bardzo się cieszę, że wizyta w ostatniej chwili nie doszła do skutku, psa bym mu nie dał zbadać. Odradzam

Odradzam zdecydowanie. Przerost ego nad podejściem do pacjenta. Lekarz niemiły, zero empatii, podejście do małego pacjenta i rodzica fatalne! Omijać szerokim łukiem!

Nie polecam. Lekarz nie ma czasu na leczenie, nie słucha pacjenta. Nie czyta przyniesionych wyników. Nie pomógł absolutnie wręcz straciłem czas . Spóźniony 1.5h wizyta trwala 4min i powiedział że wszytsko ok po jakże błyskotliwym badaniu:wykonaj 2 skłony. Ledwo chodzę.Nie był skory do wysłuchania, ewidentnie mu się spieszyło. Przypominam że czekałem 1.5h. Szkoda waszego czasu. Wrogowi bym nie życzył.

Nie polecam miał wykonać zabieg a odmawiał - przekładał aż 4-ry razy albo nie umie albo mu się nie chce woli przyjąć 10 pacjętów w tym czasie.

Bardzo dobry lekarz, szybkie i sprawne załatwienie formalności, właściwa ocena choroby i dobór leków. Byłam wcześniej u dwóch innych lekarzy, którzy nie bardzo wiedzieli jak mnie leczyć i przepisywali leki nie dające żadnej poprawy. Ten lekarz niemal od razu postawił diagnozę, bo prześwietlenia miały być tylko potwierdzeniem. Wszystkim polecam.

WIZYTA TRWAŁA OK. 5 MIN, NIC NIE POWIEDZIAŁ NA TEMAT CHOROBY. POLECIŁ TYLKO STABIZLIZATOR ZA PONAD 400 ZŁ OD 1 PRZEDSTWAICIELA (PODAŁ PRYWATNY NR TELEFONU. NIE POLECAM

Nie polecam.szkoda czasu i pieniędzy.Pan doktor nie znosi jakichkolwiek uwag pacjentów. Najlepszy to taki pacjent który płaci, nie wymaga, nie pyta i jeszcze powinien być wdzięczny.

jest w porządku zaja sie mna jak inny lekarz nie byl kompetentny

jest w porządku zaja sie mna jak inny lekarz nie byl kompetentny

wizyta krótka, zbyt mało czasu poświęconego dla pacjenta, 2 razy odmówił wystawienia skierowania na badania, opryskliwy. zdecydownie nie polecam.

wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i konkretny. gorąco polecam wszystkim:)

wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i konkretny. gorąco polecam wszystkim:)