lekarz Paweł Stanisławski

Lekarz jakich mało. Od wielu lat jestem jego pacjentką i nigdy mnie nie zwiódł. Przy tym lekarzu nie czuje się dystansu i skrępowania, jego empatia pozwala nam , kobietom czuć się swobodnie. A.... i wskazuje dalsze drogi diagnostyki , co jest baaardzo ważne.

Usg piersi na NFZ porażka. Szybko, niedokładnie. Kiedyś byłam prywatnie u tego doktora, całkiem inne podejście. Jak się zapłaci to i miło i uprzejmie i dokładnie. Przykre ale prawdziwe. To po co nam NFZ, aby czuć się jak intruz w gabinecie.?

nie polecam, miły ale do czasu, przyjmuje szybko i na ilość, drogi, każda następna wizyta coraz droższa

Profesjonalizm w każdym calu, kultura na najwyższym poziomie. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Byłam zarówno w gabinecie prywatnym jak i na NFZ, nie widzę różnicy w obsłudze lekarza i położnej !! Położna jest sama i jest ciągle zajęta przez odbieranie telefonów , rejestracje , wpis badań dyktowanych przez doktora , jak dla mnie ma troszkę za mało czasu na kontakt z pacjentką i chyba na tym traci !!Ale ogolne jest sympatycznie i miło

Bardzo miły , miła obsługa zaeówno lekarza jak i położnej !

Bardzo miły , miła obsługa zaeówno lekarza jak i położnej !

zbyt drogi... podczas wizyty zerkal na zegarek i komentowal ze ma opoznienia... po 5 latach leczenia doczekalam sie raka!!! nie polecam tego lekarza

Jeżeli chodzi o prywatne badania USG daje zdjęcie tylko jednego włókniaka, spośród np 3. Pozytywem może być jego wysoka kultura osobista.

Lekarz podczas badania udziela zdawkowych odpowiedzi, najczęściej słyszę badanie za pół roku , do kontroli, a jak przypadkowo zastępowała go Pani radiolog, to wykryła zmiany, które pan doktor nie widział. Nie przeczę , ma wygląd, wysoką kulturę bycia, ale czy o to tylko chodzi pacjentom. Bardzo dużo traci Pan doktor na wejściu , w sekretariacie - ta pani jest bardzo nieprzyjazna pacjentom. Właściwie przez nią przestałam chodzić do tego lekarza.

Kompetentny i bardzo sympatyczny,polecam.

Kompetentny i bardzo sympatyczny,polecam.