lekarz Paweł Stelmachlekarz Paweł Stelmach - zdjęcie profilowe

lekarz Paweł Stelmach

Urolog

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim w 2012 r. Staż podyplomowy odbył w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Specjalizację w dziedzinie urologii rozpoczął w 2013 r. w Oddziale Urologii Szpitala Wojewódzkiego w Tarnowie. Od 2015r. asystent Kliniki Urologii w Zabrzu.

Pełen profesjonalizm dr. Pawła poparty wiedzą ale też praktyką zawodową i co unikatowe osobowością pasjonata tego co robi wykonując ten tak trudny zawód urologa Niesamowita cierpliwość a zarazem zrozumienie dla problemów czasem bardzo intymnych pacjenta bo tak bywa . Nie ukrywajmy tych problemów i nie odwlekajmy w czasie wizyt u urologa . Bezstresowa wizyta w gabinecie dr. Pawła pomogła mi nie tylko zrozumieć stan zdrowia ale tym bardziej usunąć obawy z jakimi w jego gabinecie się pojawiłem. Polecam wszystkim i rekomenduje .

Polecam wszystkim i rekomenduje .

Bardzo oddany swojej pracy, ciepły i godny zaufania. Nowoczesnie podchodzi do sprawy, gdyby dać doktorowi możliwości jakie oferują zachodnie bądź skandynawskie szpitale w mojej ocenie jest w stanie wiele zdziałać. Bardzo polecam!

Mogę polecić lekarza. jest uprzejmy i konkretny. To była pierwsza wizyta więc kompetencji jeszcze nie umiem ocenić ( a lekarzem też nie jestem ), ale widać, że wszystko na dobrej drodze.

widać, że lekarz się przykłada, jest miły i dobrze podchodzi do pacjenta. Kieruje się wynikami a nie domysłami. Jest sympatyczny i poświęca się swojej pracy.

Wspaniały kontakt z pacjentem oraz do tego profesjonalizm na najwyższym poziomie. Uprzejmy i sympatyczny. Oczywiście godny polecenia za chęć pomocy każdemu pacjentowi.

Moim zdaniem najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy od bardzooo dawna. Ma prawdziwe powołanie! Specjalista w każdym calu. Polecam!

Bardzo dobry lekarz, prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie. Sympatyczny, cierpliwy z rewelacyjnym podejściem do pacjentów. Chętnie tłumaczy i odpowiada na pytania.

Polecam dr Pawła, bardzo serdeczny i uprzejmy lekarz. Z dużym zaangżowaniem zajął się moim problemem, bez pośpiechu wytłumaczył sposób leczenia, godny polecenia!! Widać, że specjalizacja jest jego pasją;)