lekarz Paweł Stelmachlekarz Paweł Stelmach - zdjęcie profilowe

lekarz Paweł Stelmach

Urolog

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim w 2012 r. Staż podyplomowy odbył w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Specjalizację w dziedzinie urologii rozpoczął w 2013 r. w Oddziale Urologii Szpitala Wojewódzkiego w Tarnowie. Od 2015r. asystent Kliniki Urologii w Zabrzu.

Bardzo oddany swojej pracy, ciepły i godny zaufania. Nowoczesnie podchodzi do sprawy, gdyby dać doktorowi możliwości jakie oferują zachodnie bądź skandynawskie szpitale w mojej ocenie jest w stanie wiele zdziałać. Bardzo polecam!

Mogę polecić lekarza. jest uprzejmy i konkretny. To była pierwsza wizyta więc kompetencji jeszcze nie umiem ocenić ( a lekarzem też nie jestem ), ale widać, że wszystko na dobrej drodze.

widać, że lekarz się przykłada, jest miły i dobrze podchodzi do pacjenta. Kieruje się wynikami a nie domysłami. Jest sympatyczny i poświęca się swojej pracy.

Wspaniały kontakt z pacjentem oraz do tego profesjonalizm na najwyższym poziomie. Uprzejmy i sympatyczny. Oczywiście godny polecenia za chęć pomocy każdemu pacjentowi.

Moim zdaniem najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy od bardzooo dawna. Ma prawdziwe powołanie! Specjalista w każdym calu. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Urolog Żywiec"?

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
ulica Ogrodowa 44
42-674 Zbrosławice
FUNDACJA UNIA BRACKA
ulica Kokota 172
41-700 Ruda Śląska
Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33

3 Maja 62
41-800 Zabrze
ulica Gruszczyńskiego 3/74
44-100 Gliwice
Specjalistyczna Pomoc Medyczna "MEDSERVICE"
M. Skłodowskiej-Curie 34
41-819 Zabrze