prof. dr hab. n. med. Paweł Stręk

Laryngolog

2,5
2,2
2,1

Polecam, zrobił mi operacje, ktorej żaden inny laryngolog nie umiał wykonać. Jest zamknięty w sobie i mało rozmowny, ale jesli sie chce być zdrowym to najlepszy lekarz!

Polecam, zrobił mi operacje, ktorej żaden inny laryngolog nie umiał wykonać.

Jest dobrym fachowcem ale nie uprzejmym i nie sympatycznym malo mownym i lubi w lape polecam

Lekarz bardzo kompetentny- można mu w pełni zaufać. Jest dobry więc się ceni. Widać, ze za ludźmi nie przepada-ale nie szedlem do niego pogadać tylko się wyleczyć. Zdecydowanie warty polecenia.

Jestem pacjentem z Podkarpacia.To bardzo konkretny lekarz. Wyjaśnił mi przyczyny choroby, informacje o zabiegu i możliwościach nawrotu. Zabieg udany, samopoczucie moje dobre.

jest specjalistom super ale małomówny robił mi operacje zatok i jestem zdrowy oddycham świetnie po przewlekłym zapaleniu

Polecam, świetnie wykonana endoskopia zatok, po 4 wczesniejszych polipektomiach przyniosła zdecydowaną poprawę, doprowadzając też do poprawy w zakresie astmy oskrzelowej.łekarz może i mało komunikatywny, ale operator znakomity.

Osiem lat temu byłem operowany u Prof Stręka ( wtedy jeszcze był docentem )na AM w Krakowie-miałem operacje prostowania przegrody nosa,poniewaz miałem problemy z oddychaniem.Przegroda nosa tak jak była krzywa tak i została krzywa i do dzisiaj mam problemy z oddychaniem.Wcześniej miałem prywatną konsultację za którą zapłacilem 100 pln + 300pln przed operacją(z własnej woli...) LEKARZ NIEKOMPETENTNY NIE POLECAM

Pod przykrywką Kliniki operuje prywatę za ciężkie pieniądze w publicznej placówce. Daszodpowiedią kwotę: szybki termin tomografia i szybka operacja w Klinice

wyjątkowo nieuprzejmy,pracując w państwowej placówce zdrowia zachowuje się jak pan na folwarku.

Polecam tym, którzy szukają fachowca. Nie jest może zbyt rozmowny, ale zabiegi robi perfekcyjnie. Sam na sobie doświadczyłem tego całkiem niedawno. Po zabiegu ( zapalenie zatok i polip nosa ) wreszcie oddycham jak za dawnych lat, a inni lekarze, którzy oglądali mój nos po zabiegu, stwierdzili, że zabieg został zrobiony wyjątkowo precyzyjnie.