ODRADZAM WSZYSTKIM NIEZDECYDOWANYM!!!! SKANDAL!! Pan doktor nie wie co to empatia. Zaprasza dzieci z przedszkola zachęcając je do wizy i nie było by nic w tym złego gdyby nie to ze malago pacjenta przyjmie wyłącznie na umówiona wcześniej wizytę. Natomiast gdy jest sytuacja awaryjna, nagła, gdy 5 letnie dziecko potrzebuje pilnie pomocy ZAWSZE JEST ODMOWA. Dwukrotnie zdarzyło się tak ze nie mogliśmy poradzić sobie z bardzo rozchwiana jedynka, BŁAGAŁAM O POMOC. Dziecko w wieku 3 lat wybiło sobie 2 górne jedynki wiec jest bardzo uczulona na wszystko co związane z ząbkami. Tłumaczyłam ze cała 4 osobowa rodzina jest waszymi pacjentami. Zostawiliśmy tam grube pieniądze. Chodziło przecież wyłącznie o wyrwanie rozchwianej jedynki która bardzo przeszkadzała dziecku w mówieniu i bolała przy jedzeniu. Dwukrotnie usłyszałam NIE bo pan doktor ma zagranicznych pacjentów!!! Do niedawna ja tez mieszkałam w Londynie i tez byłam zagranicznym pacjentem ale nie rozumie jaka to różnica? Czy jak mieszkałam za granica to byłam ważniejsza, lepsza? Pani na recepcji tłumaczy ze pan doktor pracuje zbyt długie godziny, gdy dzwoniłam była 11 rano a pan doktor pracuje do 15. Czy to są długie godziny? Zapraszam do pracy za granice lub do szpitala. Pan doktor chyba nie wiec co to są długie godziny!!! Podsumowując, w całej tej historii chodzi o brak empatii i to zimne NIE. Całkowita znieczulica na ból dziecka które potrzebuje 5 minutowej pomocy. GORĄCO ODRADZAM WSZYSTKIM TEGO STOMATOLOGA!!! Jest wielu innych stomatologów we Wrocławiu którzy nie odmówią pomocy dziecku. Za pierwszym razem pomogła nam Pani stomatolog na Pawiej, a dziś klinika WELLDENT na Kukuczki. Oni tez mieli pełne grafiki ale znaleźli w sobie empatie i 5 minut.

Leczyłam się u doktora Pawła kiedy pracował jeszcze w Szczecinie. Zadałam sobie trud żeby go odszukać w jego nowym miejscu pracy (ja akurat bywam we Wrocławiu), bo wg mnie jest świetnym specjalistą, a co najważniejsze jest uczciwy i rzetelny. Polecam wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej konsultacji, nawet tym, którzy panicznie boją się stomatologa;-) Jego podejście do pacjenta jest naprawdę wyjątkowe.

Pan doktor Paweł Studnicki zmienił mój uśmiech. Miałam stare korony na zębach z przodu i wymieniłam na korony pełnoceramiczne. Teraz moje zęby wyglądają w końcu jak moje naturalne zęby, a do tego są o wiele bielsze:-) Muszę dodać, że mimo iż było z tym dużo pracy-to nic nie bolało, i do tego ceny nie są najwyższe. Warto było:-)

Pan doktor Paweł Studnicki zmienił mój uśmiech.
Miałam stare korony na zębach z przodu i wymieniłam na korony pełnoceramiczne.

Doktor Paweł jest prawdziwym Lekarzem. Zawsze ma czas na wysłuchanie mnie oraz na wytłumaczenie problemu. Zresztą z doktorem można porozmawiać nie tylko z zębach ;-) Razem z asystentką stanowią wspaniały zespół i świetnie się uzupełniają. Zrobienie ząbka, albo wyczyszczenie zębów nie zajmuje im dużo czasu, jeśli pracują nad tym dwie osoby. Polecam wszystkim!

Polecam wszystkim!

Polecam wszystkim!

Gabinet niezwykle przyjemny i zaawansowany technologicznie. Pan Paweł i jego żona bardzo przyjemni, zawsze z uśmiechem podchodzą do klienta, są sympatyczni, kompetentni, skuteczni i nie naciągają, co we Wrocławiu jest rzadkie. Gorąco polecam!

Panie doktorze, Nie zdołałam spotkać niestety nikogo, kto dorównałby Panu w podejściu do pacjenta, rzetelności, empatii... Proszę się nie zmieniać, bo jest Pan świetny

Panie doktorze,
Proszę się nie zmieniać, bo jest Pan świetny

Miałam kłopot z górną 5. Leczyłam się u innego lekarza było kilka wizyt ale ząb ciągle bolał. Gdy trafiłam do doktora Pawła już po pierwszej wizycie nic nie bolalo i w dodatku wszystko miło i przyjemnie nawet z poduszką pod głowa!!! Polecam !

Byłam tylko na czyszczeniu zębów i doktor zrobił mi piaskowanie. Jeszcze nigdy nie miałam tak wyczyszczonych i białych zębów. Wcześniej myślałam, że będę potrzebowała wybielania, ale okazało się, że po piaskowaniu już mam wystarczająco białe zęby :-)))

Gdyby kazda moja wizyta u dentysty tak wygladala jak u doktora Pawla, moglabym chodzic codziennie na wizyty :). Milo i bezbolesnie. Polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wrocław"?

dr

51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary