lekarz Paweł Suchecki

1,3

Urodziłam syna, wczesniaka ze względu na stan przedrzucawkowy. Z powodu ciśnienia 200/100 które nawet po porodzie nie chciało spać przewieziono mnie do tego lekarza. To była najgorsza wizyta w życiu. Po porodzie miałam problemy ze wzrokiem który traciłam w jednym oku, z wodą która w nogach mi pływała i wieloma innymi rzeczami. Zero ale to zero podejścia do kobiety której dzień wcześniej inni lekarze uratowali życie i zdrowie, która urodziła zdecydowanie przedwcześnie swoje dziecko i która podczas pandemii została z tym wszystkim sama w szpitalu. Usłyszałam że może mi przepisać tableteczki po których się odwodnie i znów mnie tu przywiozą a tak poza tym jestem gruba i co ja się dziwię. Wyszłam zapłakana i zostałam odwieziona z powrotem do szpitala. Trafiłam na szczęście za drugim razem do cudownego lekarza, straciłam 10kg wody w ciągu 2 dni i ciśnienie wróciło do normy. Zdecydowanie odradzam. Przykro mi ze człowiek który poświęcił pół życia na naukę, przyciegal pomagać innym tak bardzo zawodzi.

Lekarz to dużo powiedziane. Jeżeli się jest szczupłym to znaczy, że nie ma się prawa mieć problemów z sercem i się wymyśla. Kompletne zignorowanie problemów pacjenta.

Lekarza okazał się być bardzo arogancki, opryskliwy, wtrącał sie w każde słowo wypowiedziane przez mnie. Wizyta odbywała się w sposób bardzo stresujący i niekomfortowy dla pacjenta. Nie polecam nikomu takiego lekarza, zero szacunku oraz empatii dla druguej osoby. Ja się pytam, jak ktoś taki może przyjmować pacjentów i to chorych na serce, doprowadzając ich tym samym do stanu nerwowego. Żenada!!!

Szanowny panie Dyrektorze szpitala i panie ordynatorze oddziału kardiologii,może panowie zainteresują się zachowaniem pana doktora w stosunku do pacjentów. Tak niegrzecznego,opryskliwego lekarza rzadko się spotyka. Pytam się,gdzie jego powołanie i empatia w stosunku do chorego? Oby było jak najmniej tego typu lekarzy a w przychodni kardiologicznej był lekarz rozumiejący problemy chorego. Proszę poczytać posty umieszczone na tej stronie. Tylko jedna pozytywna opinia-pewnie napisana przez kogoś z rodziny.

Podzielam wcześniejsze opinie. Podejście do pacjenta poniżej krytyki. To skandal,ze taki ktoś przyjmuje w poradni kardiologicznej,gdzie większość pacjentów to osoby starsze.

Nie polecam tego pana. Jest bardzo nieuprzejmy ( określenie wyjątkowo łagodne), nie wyjaśnił co może być powodem dolegliwości, krzyczał w czasie omawiania wyników badań, krytykował lekarza kierującego mnie na badania kardiologiczne, a jego badanie ograniczyło się do przystawienia słuchawki w dwóch miejscach do klatki piersiowej z przodu i z tyłu. Za to solidnie uderzył mnie w kręgosłup i gdy podskoczyłam, bo nie spodziewałam się tego, stwierdził, ze mam chory kręgosłup. Nawet ortopeda nie przeprowadzał badania kręgosłupa w ten sposób. Ten pan nie powinien mieć kontaktu z pacjentami, tylko z maszynami i urządzeniami.

Okropny opryskliwy zagubiony i pazerny na kasę... Nie wiem dlaczego pracuje jako lekarz...Mam nadzieję że to nie długo się skończy....

Dziś była u "lekarza" Moja Teściowa. Wchodząc do niego zapytał Ja po co niego przyjechała. Śmieszne pytanie... Po czym zarządzał badania EKG, i posłał Moja Teściowa do pielgniarek bo badnie. Moja Teściowa kiedy zaszła do nich powiedziała że przyszła z polecenia pana doktora, a panie pielęgniarki odpowiedziały Jej że pan doktor tez ma EKG i dlaczego on Jej nie zrobił. Moja Teściowa wróciła do niego po czym w sposób brutalny wypchnął Ja ze swojego gabinetu. Jak można taką osobę nazywać lekarzami. Jak on sam nie panuje nad emocjami. Obiecuję że tak tego nie zostawię. Zdecydowanie nie polecam, jest osoba nie odpowiednią na danym stanowisku.

Byłem z polecenia, nie żałuję. Konkretnie, profesjonalnie, fachowo. Szczegółowo przeprowadzony wywiad z pacjentem + miła atmosfera.

Lekarz to za dużo powiedziane. Dziś była u niego babcia 83 lata. Odprawił ja z kwitkiem, nawet jej nie zbadał, a podczas mierzenia ciśnienia przez pielęgniarkę miała 180/100. Zero zainteresowania pacjentem.Nie zweryfikował leków które babcia bierze i wysłał ją do rodzinnego żeby się nią zajął. Takich lekarzy to powinno się zwalniać dyscyplinarnie za brak empatii i profesjonalizmu. Nie zapisujcie się do niego, strata czasu i nerwów, takim lekarzem to człowiek złapany z ulicy może być. Nie pomoże w niczym, a jeszcze nerwy . Z dala od niego.

Z dala od niego.