dr n. med. Paweł Syzdółdr n. med. Paweł Syzdół - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Syzdół

Internista, Nefrolog

Lekarz z powołania i z zamiłowaniem wykonuje swój zawód .Człowiek wielkiego serca. i wrażliwości .Duża wiedza z anatomii człowieka.Trafne diagnozy i bardzo dokładne dopasowanie leków i ich przyjmowanie.Bardzo dziękuję za wyleczenie mnie z boleriozy a potem z zapalenia ogólnego organizmu / sepsy/. Uratował mi życie. Polecam tego lekarza bo po tylu specjalistach tylko do niego mam pełne zaufanie.

Byłam u doktora z moją mamą (85 lat). Fantastyczne podejście do ludzi starszych, rzeczowy, miły, doskonale tłumaczy na czym polega dane schorzenie i jak ma zamiar je leczyć. Dr. Paweł Syzdół jest godny polecenia.

Super Człowiek Super Lekarz wie co robi oby więcej takich Lekarzy Dziękuje Bardzo Panie Doktorze. Oby jak najdalej od Lekarzy ale jak juz to Tylko Pan Doktor Paweł

Bardzo sympatyczny, doskonały kontakt z pacjentem, rzeczowy ,wnikliwy. Widać że praca jako lekarz to powołanie.

Doktor Syzdół już dwukrotnie opiekował się moim tatą w szpitalu. Bardzo miły i ciepły w kontakcie, przy tym rzeczowy i pomocny. Więcej by nam się przydało takich lekarzy. Gorąco polecam.

Doktor Syzdół już dwukrotnie opiekował się moim tatą w szpitalu.
Bardzo miły i ciepły w kontakcie, przy tym rzeczowy i pomocny.
Więcej by nam się przydało takich lekarzy. Gorąco polecam.

Jak nie znoszę wizyt u lekarzy, tak z przyjemnością spotykam się z z doktorem Pawłem Syzdółem. W pełni doceniam fakt iż moja choroba została prawidłowo rozpoznana, z zaordynowane leczenie uratowało mi życie.

Jako lekarz słaby, robi wielką łaskę, no chyba że za kasę i to niemałą. Jako człowiek beznadziejny. Arogancki i opryskliwy. Nie polecam wizyty i niego.

Bardzo polecam, świetny nefrolog, sympatyczny z indywidualnym podejściem do pacjenta. Miły i kulturalny, zawsze wszystko tłumaczy. Dobry człowiek. Polecam!!

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem ja zawdzięczam mu życie! Dziękuje Panie Doktorze

bardzo dobry nefrolog , kardiolog szczerze polecam

bardzo dobry nefrolog , kardiolog szczerze polecam

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49