lekarz Paweł Szczerkowski

Chirurg ogólny, Gastrolog

Jestem bardzo zadwolona z badania przeprowadzonego przez Pana Doktora. Byłam na kolonoskopii na NFZ w szpitalu na Pomorzanach. Pan Doktor przesympatyczny, bardzo spokojny. Profesjonalnie i delikatnie przeprowadził badanie, które nie było tak straszne jak myślałam :)

Nie wiem jak prywatnie, ale na NFZ absolutnie nie polecam. Niby miły, uspokaja podczas badania i prosi żeby mówić jak coś boli, ale to tylko takie gadanie bo przecież nie ma czasu. O znieczuleniu nie ma mowy bo tu na NFZ pracuje to też strata czasu i straszy że można sie nie obudzić, natomiast prywatnie do siebie zapraszał i podał nawet cennik. Podejście katastrofalne plus krzyczenie bo "pacjent chce znieczulenie". Może i prywatnie dobry lekarz - na NFZ jak tragiczny.

Nie wiem jak prywatnie, ale na NFZ absolutnie nie polecam.
Podejście katastrofalne plus krzyczenie bo "pacjent chce znieczulenie".
Może i prywatnie dobry lekarz - na NFZ jak tragiczny.

Wszystko fachowo przeprowadzone, w miłej atmosferze. Doktor skrupulatnie opisał na czym będzie polegało badanie, jestem zadowolony, polecam! Kamil

Kamil

Byłam ostatnio na wizycie i jestem bardzo zadowolona! Pan Doktor dbał o komfortową atmosferę badania oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania. Bardzo fachowy i życzliwy lekarz! Polecam

ja jestem zadowolona z pana Doktora. Bardzo dobrze przeprowadzone badanie endoskopowe. stresowałam się mocno przed badaniem a Doktor mnie uspokajał i był bardzo delikatny. polecam

Ja jestem zadowolony z wizyty u Dr. Kompetentnie, rzeczowo. Bardzo miły, życzliwy człowiek i lekarz. Fachowy. Nie zawiodłem się na Jego poradach. Pozdrawiam doktorze.

Ja jestem zadowolony z wizyty u Dr. Kompetentnie, rzeczowo.

Całkowicie zgadzam się z opinią P. Romana. "Doktor" to jest prawdziwy biznesmen. Wciska pacjentowi jak najwięcej płatnych badań, po czym nawet nie spojrzy na ich wynik. Jestem rozczarowany, nie polecam tego "lekarza"

Całkowicie zgadzam się z opinią P. Romana.
"Doktor" to jest prawdziwy biznesmen.

Jestem bardzo rozczarowany, po wizycie u tego "lekarza". Pan doktor bardziej nadaje się na biznesmena niż na lekarza. Jego głównym zadaniem jest wcisnąć pacjentowi jak największą ilość płatnych badań, po czym nawet nie spojrzy na ich wynik. Dopiero pod koniec wizyty na moją prośbę o sprawdzenie wyników, doktor przejrzał pobieżnie rezultaty. Następną perłą od tego "lekarza" było zapytanie jakie miałem wcześniejsze leczenie i jakie leki na daną przypadłość były mi przepisywane??? Po czym wypisał receptę na to samo... Ręce opadają po wizycie do takich specjalistów...Nie polecam!!!

Wspanialy lekarz. Mimo mlodego wieku, posiada duza wiedze, jest sympatyczny, slucha pacjenta, naprawde chce pomoc, trafnie diagnozuje i leczy! Polecam!