lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz

Centrum stomatologiczne na najwyższym poziomie! Ogromna wiedza pana Pawła połączona z umiejętnością jej wykorzystywania, sprzęt wysokiej klasy oraz przemiły personel. Indywidualne, pełne zaangażowania podejście do pacjenta sprawia, że po pierwszej wizycie przestałem się bać wizyt u stomatologa. Profesjonalnie, sympatycznie, bezboleśnie - zdecydowanie polecam!

Centrum stomatologiczne na najwyższym poziomie!
Profesjonalnie, sympatycznie, bezboleśnie - zdecydowanie polecam!

To zdecydowanie mój dentysta! Jestem bardzo zadowolona z całej wizyty i efektu leczenia (odbudowa zęba). Takiego specjalistycznego sprzętu jeszcze nie widziałam w gabinetach, pierwszy raz oglądałam na dużym ekranie wnętrze własnego zęba! Lekarz bardzo kompetentny. Po zabiegu odpowiedział fachowo na wszystkie zadane pytania - wszystko wiem i jestem spokojniejsza. Na dodatek piękne, nowoczesne wnętrze i super obsługa na rejestracji. Wrócę na pewno!

Dr Pawel Szuba Paszkiewicz jest. Wspanialym lekarzem,ktory robi wszystko aby zadowolic swojego pacjenta,poswieca duzo czasu aby pajent wyszedl zadowolony, wspanialy personel, niesamowicie piekny gabinet stomatologiczny na klase 22 wieku,bede tam zawsze wracac jezeli zajdzie taka potrzeba, polecam Dr Paszkiewicza,ktorzy chca byc potraktowani z najwieksza uwaga I wspanialymi rezultatami.

stomatolog esteta:)dużo tłumaczy, efekt świetny!

stomatolog esteta:)dużo tłumaczy, efekt świetny!

Rewelacyjny stomatolog z powołaniem!!! Gorąco polecam!

Rewelacyjny stomatolog z powołaniem!!! Gorąco polecam!

Witam! Dr Paweł ma niebanalne podejście do pacjenta. Zaskoczyła mnie pierwsza wizyta - konsultacja, trwała prawie godzinę, dr przedstawił mi kilka róznych rozwiązań leczenia - tańszych, droższych, pokazał wszystko na zdjęciach, poświęcił dosyć sporo czasu a nic nie skasował:)Leczenie było dosyć skomplikowane..., ale warte efektu.

Witam!