dr n. med. Paweł Szulewski

Gastroenterolog

1,4
1,6

"Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2003 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych z zakresu gastroenterologii. Ponadto jest specjalistą I i II stopnia chorób wewnętrznych oraz specjalistą gastroenterologiem.
Doświadczenie zdobył pracując na stanowisku Starszego Asystenta na Oddziale Klinicznym w Katedrze Gastroenterologii, Hepatologii i Chorób Zakaźnych Collegium Medicum UJ w Krakowie. W ramach pracy w Katedrze Gastroenterologii prowadzi badania kliniczn...

Lekarz niezainteresowany pacjentem i z wyraźnie lekceważącym podejściem do sprawy oraz poirytowaniem, że ktos w ogóle przyszedł na wizytę. Każda z dwóch odbytych konsultacji trwała mniej niż 5 minut, widoczny brak zainteresowania pacjentem i tym co ma do powiedzenia, doktor bardziej zainteresowany był jedynie rzuceniem okiem na wnioski od poprzedniego specjalisty i nawet nie podjął dialogu czy nie zapytał o obecne objawy. W obu przypadkach nie pozwalał pacjentowi dojść do słowa i zbywa go 'dziękuję, do widzenia'. Jaśniejszy obraz sytuacji dostałem od obu placówek zewnętrznych, gdzie wykonywałem badania zlecone przez pana doktora. Zdecydowanie odradzam.

Lekarz nie stawił się na umówiona wizytę godz. 19:30. Wcześniej w ciągu dnia dzwonił dopytywać czy przyjadę może wcześniej bo nie ma pacjentów i siedzi w gabinecie sam. Na stwierdzenie że jak mi się uda będę pół godziny wcześniej odparł że ma taką nadzieję. Jak jednak stawiłem się o 19:15 czyli dalej przed czasem prawidłowej wizyty. Pani na recepcji poinformowała mnie że lekarz przełożył wizytę na 19:00 a że się nie stawiłem to wyszedł. Odradzam i polecam się trzymać od tego lekarza z daleka.

Lekarz nie wysluchal mnie, nie zrobil wywiadu, nie zbadal ani nie dopytal o szczegoly choroby. Nie sprawdzil historii, nie uznal za stosowne zlecic badan, polecil jedzenie blonnika, bo jemu pomaga. Zenada, brak profesjonalizmu i "liczy sie tylko kasa".

Ten pan zbywa pacjenta, być może jest niedouczony, twierdzi, że przewlekła biegunka to nic takiego. Nie stara się dociec przyczyn, zaproponować diagnostyki. Wizyta trwa pięć minut. Szkoda i czasu i nerwów.

na moje problemy z brzuchem tylko zlecił , kolonoskopiie i gastroskopiie na ktore miala czekac 2 miesc.Jakby nie inny lekarz juz dawno bylo by po mnie.Bardzo nieprofesjonalne podejscie.

Jak poprzednie opinie, kompletna strata czasu i pieniędzy, "lekarz" nawet nie stara się bardzo ukryć w której części ciała ma pacjenta, liczy się tylko kasa i pozbycie "problemu" czyli pacjenta. Wszędzie ma fatalne opinie, dziwne, że takie firmy jak LUX-MED chcą z kimś takim współpracować.

Bardzo słabo. Lekarz nie stara się znaleźć przyczyny choroby. Sprawia wrażenie, ze liczy się dla niego jedynie krótka wizyta... i następny pacjent czyli $$$$. W moim przypadku była to strata czasu, zdrowia i pieniędzy. Odradzam.

Niestety dołącze do tych rozczarowanych, lekaz przyjmuje na zasadzie bo muszę, idz mi stąd jak najszybciej, zero zainteresowania problemem, nie interesowala go wogule historia problemow, brzucha nawet nie dotknol i odsłał z lekcewazeniem jak najdalej tzn do innych lekarzy sam nie podejmujac nawet proby diagnozy. W zwiazku z tym polecam jak najdalej od doktora.

Świetny specialista ale dla pieniedzy zrobi wszystko!!!!!!

Świetny specialista ale dla pieniedzy zrobi wszystko!!!!!!