dr n. med. Paweł Szymański

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Pan Doktor Paweł Szymański, to doskonały lekarz, sympatyczny, odpowiedzialny, zaangażowany, który z pasją wykonuje swoją pracę. Zgłosiłam się do niego z powodu mojej otyłości. Chciałam pozbyć się nadmiernego tłuszczu dlatego zdecydowałam się na chirurgiczne leczenie otyłości patologicznej. Zabieg został wykonany w pełni profesjonalnie i dokładnie, z należytą starannością, w oparciu o faktyczne doświadczenie lekarza. Doktor podszedł do mnie indywidualnie, indywidualnie przygotowując mnie do zabiegu, zwracając na mój problem szczególną uwagę. Po dwumiesięcznej przerwie widzę efekty. Ta metoda faktycznie na mnie zadziałała. Zaczęłam mniej jeść, ponieważ nie odczuwałam potrzeby większego spożywania ...

Doktor podszedł do mnie indywidualnie, indywidualnie przygotowując mnie do zabiegu, zwracając na mój problem szczególną uwagę. Po dwumiesięcznej przerwie widzę efekty. Ta metoda faktycznie na mnie zadziałała. Zaczęłam mniej jeść, ponieważ nie odczuwałam potrzeby większego spożywania pokarmów i ponadto w towarzystwie z wysiłkiem fizycznym schudłam.
Jestem pod wielkim wrażeniem i jestem wdzięczna panu doktorowi za pomoc i fachowe doradztwo.

dzienkue za pomyślne preprowadzonom opieracii bariatriczna za troske pacientka andzelina z wroclawia

Polecam Wellmed wszystkim paniom w średnim wieku. Osobiście skorzystałam z dwóch zabiegów. Jednym był Botox a drugim laserowe odmłodzenie skóry. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Głębokie zmarszczki zniknęły. Kurzych łapek pod oczami również już nie mam. A wszystko to w bardzo przystępnej cenie. Profesjonalne i rzeczowe podejście sprawia, że warto zaufać temu miejscu.

Laparoskopowe założenie regulowanej opaski żołądkowej było dla mnie jedynym wyjściem. Wcześniej długo zmagałam się z nadwagą i otyłością. Lekarz pozytywnie zakwalifikował mnie do zabiegu. Był on mało inwazyjny. Opaskę założono szybko i już kilka dni po zabiegu zauważyłam jej efekty. Pojemność mojego żołądka zmniejszyła się a ja mogę chudnąć.

Jestem chorobliwie otyły. Do tego miejsca udałem się najpierw na konsultację, a następnie zdecydowałem się na balon bariatryczny założony metodą endoskopową. To był doskonały pomysł. Teraz mój żołądek nie jest w stanie pomieścić takiej ilości jedzenia jak dawniej i dzięki temu udaje mi się chudnąć.

Miałam problemy z nadpotliwością. Bez przerwy czułam się nieświeżo i byłam skrępowana. Na szczęście botox okazał się rewelacyjnym, a co najważniejsze bardzo pomocnym rozwiązaniem. Teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Zabieg ten wykonano niezwykle profesjonalnie. Gorąco polecam.

jest godny polecenia, jako lekarz, który nie tylko jest fachowcem w chirurgii, ale jest ciepłym, współczującym i serdecznym człowiekiem. To lekarz, który nie tylko ma wiedzę, ale i serce do pacjenta.

Korekta blizn jest dla dr Pawła pestką. Bez problemu poradził sobie z blizną po cesarskim cięciu. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i indywidualnego podejście. Wizyta u tego doktora, to była dobra decyzja.

Korekta blizn jest dla dr Pawła pestką.
Bez problemu poradził sobie z blizną po cesarskim cięciu.
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i indywidualnego podejście.
Wizyta u tego doktora, to była dobra decyzja.

Cieszę się, że trafiłam w ręce takiego specjalisty. Panie doktorze - jest Pan najlepszy! W Pana rękach czułam się bezpiecznie i komfortowo. Dziękuję za profesjonalną korektę ust.

Cieszę się, że trafiłam w ręce takiego specjalisty.
Panie doktorze - jest Pan najlepszy!
W Pana rękach czułam się bezpiecznie i komfortowo.
Dziękuję za profesjonalną korektę ust.

Zabieg laserowy w wykonaniu dr Pawła spełnił moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie przyniósł ten zabieg. Dr Paweł okazał się być godny zaufania.

Zabieg laserowy w wykonaniu dr Pawła spełnił moje oczekiwania.
Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie przyniósł ten zabieg.
Dr Paweł okazał się być godny zaufania.