dr n. med. Paweł Szymański

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Wspaniały, pełen empatii lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny między lekarzem a pacjententem w razie pytań, można w stu procentach liczyć na pomoc. Szczerze polecam.

dzienkue za pomyślne preprowadzonom opieracii bariatriczna za troske pacientka andzelina z wroclawia

Dziękuję bardzo serdecznie za korektę ust. Teraz mają naprawdę ładny kształt o jakim zawsze marzyłam. Pan doktor jest rewelacyjnym fachowcem a to tego wspaniałym człowiekiem.

Operacja bariatryczna została wykonana pomyślnie. Dziękuję panie Doktorze za profesjonalne przygotowanie mnie do operacji. Dziękuję za wsparcie, zaangażowanie, pomoc.

Operacja bariatryczna została wykonana pomyślnie.
Dziękuję panie Doktorze za profesjonalne przygotowanie mnie do operacji.
Dziękuję za wsparcie, zaangażowanie, pomoc.

Cieszę się, że trafiłam w ręce takiego specjalisty. Panie doktorze - jest Pan najlepszy! W Pana rękach czułam się bezpiecznie i komfortowo. Dziękuję za profesjonalną korektę ust.

Cieszę się, że trafiłam w ręce takiego specjalisty.
Panie doktorze - jest Pan najlepszy!
W Pana rękach czułam się bezpiecznie i komfortowo.
Dziękuję za profesjonalną korektę ust.

Zabieg laserowy w wykonaniu dr Pawła spełnił moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie przyniósł ten zabieg. Dr Paweł okazał się być godny zaufania.

Zabieg laserowy w wykonaniu dr Pawła spełnił moje oczekiwania.
Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie przyniósł ten zabieg.
Dr Paweł okazał się być godny zaufania.

Bardzo dobry chirurg. Ogromne serce i super podejście do pacjenta. Doradzi w każdej sytuacji, stawia słuszne diagnozy. POLECAM

Botox w wykonaniu dr Pawła przyjął się bez żadnych powikłań. Elokwentny, miły i doświadczony lekarz. Nie mam uwag.

Botox w wykonaniu dr Pawła przyjął się bez żadnych powikłań.
Elokwentny, miły i doświadczony lekarz.
Nie mam uwag.

Miałam problemy z nadpotliwością. Bez przerwy czułam się nieświeżo i byłam skrępowana. Na szczęście botox okazał się rewelacyjnym, a co najważniejsze bardzo pomocnym rozwiązaniem. Teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Zabieg ten wykonano niezwykle profesjonalnie. Gorąco polecam.

Jestem chorobliwie otyły. Do tego miejsca udałem się najpierw na konsultację, a następnie zdecydowałem się na balon bariatryczny założony metodą endoskopową. To był doskonały pomysł. Teraz mój żołądek nie jest w stanie pomieścić takiej ilości jedzenia jak dawniej i dzięki temu udaje mi się chudnąć.