dr n. med. Paweł Szymański

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Laparoskopowe założenie regulowanej opaski żołądkowej było dla mnie jedynym wyjściem. Wcześniej długo zmagałam się z nadwagą i otyłością. Lekarz pozytywnie zakwalifikował mnie do zabiegu. Był on mało inwazyjny. Opaskę założono szybko i już kilka dni po zabiegu zauważyłam jej efekty. Pojemność mojego żołądka zmniejszyła się a ja mogę chudnąć.

Korekta blizn jest dla dr Pawła pestką. Bez problemu poradził sobie z blizną po cesarskim cięciu. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i indywidualnego podejście. Wizyta u tego doktora, to była dobra decyzja.

Korekta blizn jest dla dr Pawła pestką.
Bez problemu poradził sobie z blizną po cesarskim cięciu.
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i indywidualnego podejście.
Wizyta u tego doktora, to była dobra decyzja.

Polecam Wellmed wszystkim paniom w średnim wieku. Osobiście skorzystałam z dwóch zabiegów. Jednym był Botox a drugim laserowe odmłodzenie skóry. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Głębokie zmarszczki zniknęły. Kurzych łapek pod oczami również już nie mam. A wszystko to w bardzo przystępnej cenie. Profesjonalne i rzeczowe podejście sprawia, że warto zaufać temu miejscu.

Pan Doktor Paweł Szymański, to doskonały lekarz, sympatyczny, odpowiedzialny, zaangażowany, który z pasją wykonuje swoją pracę. Zgłosiłam się do niego z powodu mojej otyłości. Chciałam pozbyć się nadmiernego tłuszczu dlatego zdecydowałam się na chirurgiczne leczenie otyłości patologicznej. Zabieg został wykonany w pełni profesjonalnie i dokładnie, z należytą starannością, w oparciu o faktyczne doświadczenie lekarza. Doktor podszedł do mnie indywidualnie, indywidualnie przygotowując mnie do zabiegu, zwracając na mój problem szczególną uwagę. Po dwumiesięcznej przerwie widzę efekty. Ta metoda faktycznie na mnie zadziałała. Zaczęłam mniej jeść, ponieważ nie odczuwałam potrzeby większego spożywania ...

Doktor podszedł do mnie indywidualnie, indywidualnie przygotowując mnie do zabiegu, zwracając na mój problem szczególną uwagę. Po dwumiesięcznej przerwie widzę efekty. Ta metoda faktycznie na mnie zadziałała. Zaczęłam mniej jeść, ponieważ nie odczuwałam potrzeby większego spożywania pokarmów i ponadto w towarzystwie z wysiłkiem fizycznym schudłam.
Jestem pod wielkim wrażeniem i jestem wdzięczna panu doktorowi za pomoc i fachowe doradztwo.

jest godny polecenia, jako lekarz, który nie tylko jest fachowcem w chirurgii, ale jest ciepłym, współczującym i serdecznym człowiekiem. To lekarz, który nie tylko ma wiedzę, ale i serce do pacjenta.