lek. dent. Paweł Taszakowskilek. dent. Paweł Taszakowski - zdjęcie profilowe

lek. dent. Paweł Taszakowski

Jest absolwentem Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbył w Miejskim Centrum Stomatologicznym „Nowa Huta” w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w placówkach na terenie Krakowa, jak i poza nim. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej oraz protetyce.

Wolne chwile spędza na szlakach górskich. W sierpniu 2013 roku zdobył najwyższy szczyt Europy – Mont Blanc.

Całkowicie odradzam, nieuprzejmy i nie miał racji, a się wywyższa. Gabinet taki sobie jak na Rzeszów.

Stomatolog profesjonalista, miły i uprzejmy, mający dużą cierpliwość do pacjenta. Wykonane implanty są świetne.

Wykonane implanty są świetne.

W pełni zadowolony z wszystkich moich implantów tu wykonanych! Bez bólu, bez stresu. Leczymy się całą rodziną i polecamy!

Pan Taszakowski to zdolny mlody lekarz. Bardzo angazuje sie w kazde leczenie moich zębów. Mam do niego 100% zaufanie. Jestem cały czas pod stały opieką. Dość szybko mozna sie dostac na wizytę szczególnie jesli chodzi o bolący ząb ;)

Doktor jest osobą kompetentną i profesjonalną. Podczas wizyty dokładnie potrafi wyjaśnić problem i opisać dalszy przebieg leczenia. Jestem bardzo zadowolony z usług i podejścia.

Jest bardzo sympatyczny, ale nie to jest najważniejsze. Mimo młodego wieku sprawia wrażenie doświadczonego stomatologa. Skierowała mnie do niego dentystka, dla której mój przypadek był zbyt trudny, a on sobie z tym poradził.

Rzeczowy, sympatyczny. Jest młody jeśli chodzi o staż pracy, ale mam do niego zaufanie. Uważam, że bardzo dobrze rokuje na przyszłość.