lek. dent. Paweł Taszakowskilek. dent. Paweł Taszakowski - zdjęcie profilowe

lek. dent. Paweł Taszakowski

Jest absolwentem Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbył w Miejskim Centrum Stomatologicznym „Nowa Huta” w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w placówkach na terenie Krakowa, jak i poza nim. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej oraz protetyce.

Wolne chwile spędza na szlakach górskich. W sierpniu 2013 roku zdobył najwyższy szczyt Europy – Mont Blanc.

Jest bardzo sympatyczny, ale nie to jest najważniejsze. Mimo młodego wieku sprawia wrażenie doświadczonego stomatologa. Skierowała mnie do niego dentystka, dla której mój przypadek był zbyt trudny, a on sobie z tym poradził.

Rzeczowy, sympatyczny. Jest młody jeśli chodzi o staż pracy, ale mam do niego zaufanie. Uważam, że bardzo dobrze rokuje na przyszłość.