lekarz Paweł Tomasiklekarz Paweł Tomasik - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10

lekarz Paweł Tomasik

Ginekolog

Lek. Paweł Tomasik, w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Staż podyplomowy w Szpitalu Czerniakowskim przy ul. Stępińskiej, staż specjalizacyjny w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym im Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. Wieloletni członek i działacz Koła Naukowego Położnictwa i Ginekologii przy II Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Szpitala im. Księżnej Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej. Obecnie pracuje także w I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Starynkiewicza. Doktor przyjmuje pacjentki od 16 r. ż. w Przychodni CMP w Piasecznie i na Woli. Dodatkowe zainteresowania: jeździectwo, narciarstwo, karate, motoryzacja. Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym.

Wykonywane badania:
- Konsultacje ginekologiczne
- Cytologia
- usg transvaginalne
- usg ciąży

Do pana doktora trafiłam dwa razy. Za każdym razem wykazywał bardzo duże kompetencje, uważnie słuchał, zadawał pytania i wyczerpująco odpowiadał na moje niepewności, dostawałam też wiele dodatkowych informacji, rad, zaleceń, delikatnie przeprowadzał badanie. Zrobił absolutnie wszystko co do jego obowiązków należało plus dla pewności zrobił mi dodatkowe badanie usg po wizycie (poświęcił mi czas, za który nikt mu nie płacił, to rzadko spotykane). Bardzo jestem mu wdzięczna. Gdybym mogła sobie pozwolić na stałe wizyty prywatne u ginekologa, to chodziłabym do niego (i nie pisała tej opinii, żeby nie robić sobie kolejek ;) Polecam!!!

Super lekarz, byłam u niego już kilka razy i za każdym razem byłam mile zaskoczona podejściem do pacjenta. To napewno bedzie mój ginekolog, jeszcze takiego dobrego lekarza nie spotkałam a trochę ich było.

Pan doktor jest godny polecenia, Jego podejście do pacjentek jest fenomenalne. SERDECZNIE POLECAM, bez cienia wahania!!

Pan doktor jest godny polecenia, Jego podejście do pacjentek jest fenomenalne.
SERDECZNIE POLECAM, bez cienia wahania!!