dr n. med. Paweł Tomaszewski

Kardiochirurg

Do dziś dnia mam zastawkę wszczepioną przez Pana Doktora 15. 10. 1987 roku w klinice we Wrocławiu na ulicy Marii Skłodowskiej - Curie. Bardzo często wspominam z wielką wdzięcznością Pana Doktora, który otaczał opieką swoje "gwiazdeczki" Życzę Panu dużo zdrowia i wytrwałości. Pozdrawiam wdzięczna pacjentka.

CZLOWIEK ANIOL , BARDZO DOBRY FACHOWIEC SAME ,POZYTYWNE OCENY POLECAM GO Z CALEGO SERCA BEZINTERESOWNY I BARDZO ZAANGAZOWANY TROSZCZY SIE O PACJETA I NIGDY NIE ZOSTAWI GO W POTRZEBIE

świetny lekarz! wymienił mi dwie zastawki. mija 9 miesięcy od operacji a ja czuję się już prawie jak przed operacją. znakomity kontakt i troskliwe podejście do pacjenta. polecam tego pana doktora.

Super lekarz. Uratował moje życie dwa razy. Polecam go z całego serca. Wymieniał zastawkę,asystował przy tętniaku aorty wstępującej oraz usuwał krwiaka okołoprotezowego aorty wstępującej. Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Kielce"?

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26