dr n. med. Paweł Walaszek

pierwszy raz trafiłam na tak uczciwego lek ginekologa [na nfz] traktuje pacjentki lepiej niż co niektórzy w gabinecie prywatnym SUPER LEKARZ

Uprzejmy, miły, sprawił że człowiek sie nie stresuje. Bardzo spokojny człowiek i wielkim sercem. Polecam.

Jestem bardzo zadowolono z wizyty u Pana Walaszka. Dokładnie i profesjonalnie podchodzi do opisywanych objawów dolegliwości. Prowadzi moją pierwszą ciążę, wyjaśnia tłumaczy i z chęcią poświęca czas. mimo że jest to wizyta na NFZ. Polecam

Super czlowiek,spokojny rzeczowy i bardzo delikatny. Zawsze ma czas dla pacjenta i potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania

Lekarz godny polecenia. Prowadzi moją ciążę. Poświęca dużo czasu każdej pacjentce, wszystko dokładnie tłumaczy. Anioł nie człowiek :) Wiem że ja i mój synek jesteśmy pod dobrą opieką. Polecam!!!!

Nie polecam nikomu tego Pana,ponieważ uprzejmość,a kompetencje w pracy,to dwie istotne różnice...Dobrze że moja żona żyje...bo o mały włos,nie wysłał by Jej na tamten świat!!!!

mam pytanie czy doktor tez na każdej wizycie kontrolnej robił wam badanie usg? słyszałam ze nie wolno tak często wykonywać tego badania i jestem bardzo ciekawa, a wizyty mam tak średnio co trzy tygodnie. Proszę o jakieś podpowiedzi. Tak to lekarz anioł-super jest!

Polecam doktora. Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, uprzejmy. Mam do niego zaufanie. Wizyta przebiega w miłej atmosferze.

fachowo, bezstresowo, profesjonalnie. Polecam, świetny lekarz

fachowo, bezstresowo, profesjonalnie. Polecam, świetny lekarz

polecam, dobry lekarz, idzie się dogadać we wszystkim.

polecam, dobry lekarz, idzie się dogadać we wszystkim.