Paweł Walewski

Dawno temu przez długi czas leczyłam u Pana Doktora zęby i uważałam go za najlepszego specjalistę. I co do fachowości - absolutnie uważam, że nie ma sobie równych, szczególnie w przypadkach trudnych. Ale.... pewnego razu, gdy się pojawiłam (a jak przyjechać musiałam z daleka i urlop specjalnie wziąć) Pan Doktor potraktował mnie okropnie. Nie wiem czy ktoś mu zrobił coś niemiłego, ale chyba mnie o to coś obwiniał. Nie chciał mnie przyjąć. Jak mu powiedziałam, że nigdy na niego słowa złego nie powiedziałam, to stwierdził, że jak przyniosę na piśmie, że dentysta inny nie będzie mi leczył, to ostatecznie zobaczy zęba. Jego zachowanie było bardzo nieprzyjemne, wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach i nigdy nie wróciłam. Było mi ogromnie przykro i za każdym razem jak mam problemy z zębami, to żałuję, że tak wielki specjalista tak się zachował i straciłam lekarza, któremu ufałam. To już z dziesięć lat temu było, ale jak o tym myślę, to dalej mam żal do Pana Doktora.

Suuppeerr !!!!Genialny stomatolog bez dyskusji

Suuppeerr !!!!Genialny stomatolog bez dyskusji

polecam tego lekarza zwłaszcza takim osobom którzy tak samo jak JA boją się dentysty mimo iż miałam leczenie kanałowe ( na razie jestem na pierwszym etapie) to ten dentysta ma niesamowite podejście do pacjenta potrafi się delikatnie obejść jak z małym dzieckiem

Jestem w trakcie leczenia , ale póki co jestem zadowolona. Konkretnie , z humorem , tanio i ze zdrowymi ząbkami. Polecam