Paweł Waligóra

Chirurg ogólny

3,5
3,3
3,7

Najlepszy lekarz. Dzięki niemu żyję. Z czystym sumieniem mogę go polecić, leczyłam się u Niego kilka miesięcy, wczęśniej operował mnie. Świetny lekarz, dobry człowiek.

Miły, pogodny,kompetentny, z poczuciem humoru... Dawno nie spotkałam , takiego lekarza, który poświęca wiecej uwagi pacjentce niż naderwanemu ścięgnu. Przy drugiej wizycie kontrolnej składał dwuznaczne propozycje. Jest to nie do pomyślenia aby lekarz sie tak zachowywał wobec meżatki. Nie polecam tego lekarza!!!

Wszystkim polecam tego lekarza. To że jest uprzejmy, miły i ma poczucie humoru to fakt, ale akurat nie to jest najważniejsze. Najważniejsze, że pacjent ma poczucie że jest w rękach prawdziwego specjalisty. Wcale bym się nie obraziła gdyby dr Waligóra był też dentystą, neurologiem, kardiologiem, endokrynologiem i całą resztą;)))) Serdecznie pozdrawiam i dziękuję:)

Same pozytywne odczucia mam do dr Waligóry. Mimo dość poważnego stanu operacja przebiegła bez powikłań, okres pooperacyjny bez żadnych problemów, i choć dopiero po wyjściu ze szpitala dowiedziałam się kto mnie operował to na prywatnej wizycie dr odpowiedział mi na wszystkie pytania na temat mojego zdrowia. Kompetentny, inteligentny, bardzo miły człowiek. I przy okazji, ogromny ukłon w stronę personelu Oddziału Chirurgii Ogólnej w szpitalu gliwickim (w szczególności dla Pań Pielęgniarek). Leżałam tylko tydzień, ale czułam, że jestem pod dobrą opieką i w dużej mierze dzięki im błyskawicznie wracam do pełnej ...

I przy okazji, ogromny ukłon w stronę personelu Oddziału Chirurgii Ogólnej w szpitalu gliwickim (w szczególności dla Pań Pielęgniarek). Leżałam tylko tydzień, ale czułam, że jestem pod dobrą opieką i w dużej mierze dzięki im błyskawicznie wracam do pełnej sprawności fizycznej.

Lekarz nieuprzejmy, gbur, powtarza tylko że stan pacjenta ma taki być, choć jest coraz gorzej. W szpitalu zachowuje się tak jak by musiał tam pracować za darmo. Nie dba o swoich pacjentów, chyba że ktoś do niego chodzi prywatnie na wizyty. Nie polecam. Życzę wszystkim, żeby nie musieli trafić na oddział chirurgii ogólnej w Centrum Medycznym w Gliwicach na ul. Kościuszki.

Miły, pogodny,kompetentny, z poczuciem humoru...Dawno nie spotkałam , takiego lekarza. Jak najbardziej polecam!!!!