lekarz Paweł Wandelt

Ginekolog położnik, USG

dr Wandelt jest naprawdę znakomitym lekarzem! prowadzi moją ciążę! mam 36 lat i wiadomo obaw co nie miara, ale ida do Niego na wizytę wiadomo, że sie usłyszy słowo otuchy i ze wart i że nie ma sie co obawiac i ze na pewno wszystko bedzie ok! i tak własnie wyszło! badanie prenatalne, które Pan doktor przeprowadza, opowiada o każdym szczególe, pokazuje każdy zakamarek ciałka dzidziusia!:) widac wszystko i wiadomo wszystko! jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty! sama znalazłam Pana doktora na necie i z opinii jakie o nim piszą pacjentki, od razu wiadomo, że mozna mu zaufać w 100%!:)))

Przemiły pan doktor, opiekuńczy i godny polecenia. Wiem że jestem pod właściwą opieką w chwilach słabości potrafi podtrzymać na duchu.

Pana doktora polecam dlatego że jest uprzejmy , kompetentny i wesoły tak jak mówi tak jest i wiem że jestem pod właściwą opieką.

Osobiście uwielbiam pana dr mimo, że na wizytę czeka się strasznie długo.. jednak w czasie leczenia wizyty odbywają się na bieżąco. Ubolewam nad brakiem praktyki w szpitalu ;/ więc zastanawiam się nad zmianą lekarza jak zajdę w ciążę. Pozdrawiam pana dr! :)

Pan Doktor prowadził moją bliżniaczą ciąże,wszystko wyjaśniał szczegółowo i ze spokojem a wizyta trwała za każdym razem 40-50min.Kiedy zaczełam rodzic,a są to wcześniaki,miałam pecha i natrafiłam w szpitalu na lekarza który nie lubi pacjentek Dr.Wandelta z zazdrości i czystego chamstwa i ponoc dlatego tam nie pracuje a szkoda tak rzetelnych i dobrych ludzi.Dlatego polecam lekarza wszystkim kobietom w ciąży i nie tylko.

jestem bardzo zadowolona z pana doktora. Poleciłam go wielu znajomym i one też są bardzo zadowolone. Kompetentny, miły, cierpliwy, uśmiechnięty, fachowy... w ogóle naj...

bardzo dobry lekarz gdyby nie dr Wandelt niemogla bym donosic ciazy wiec za pare miesiecy bede szczesliwa mama

Bardzo szczery i uczciwy lekarz.Polecam.

Bardzo szczery i uczciwy lekarz.Polecam.

Gorąco polecam dzięki temu lekarzowi jestem w ciąży po długich latach starania i straconej ciąży. Jeżeli chodzi o cenę to w zależności od konieczności od 20 do 100 zł, za totalnie kompleksową usługę

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza . Bardzo uczciwy człowiek i rzetelny lekarz. Polecam w 100%!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety