lekarz Paweł Wandelt

Ginekolog położnik, USG

Świetny ginekolog. Wszystkie 3 ciąże prowadziłam u dr Wandelta i nie wyobrażam sobie iść w inne miejsce.

Przemiły pan doktor, opiekuńczy i godny polecenia. Wiem że jestem pod właściwą opieką w chwilach słabości potrafi podtrzymać na duchu.

Trafiłam do dr Wandelta z pierwszą ciążą i to po 40-ce. Do tego duży mięśniak i oczywiście ciąża zagrożona. Pan doktor dawał mi 50% na donoszenie. Badanie USG i podtrzymywanie na duchu, że może się uda jak najdłużej podtrzymać ciążę. Raczej był pewny, że nie donoszę. Widać miałam mocny organizm, bo ku jemu zdziwieniu donosiłam do wyznaczonego terminu. Wybrałam tego lekarza, bo jeszcze wtedy pracował w szpitalu i w razie czego trafiłabym do niego na oddział. Jak wspomniałam o cesarce, to prawie się obraził, twierdząc, że w szpitalu już nie męczą kobiet i jak trzeba, to zrobią cesarkę. Ale jak wspomniałam ile to kosztuje, zmienił zdanie i od razu umówił się na termin w szpitalu na zabieg. Przyjechał do szpitala zaraz po moim telefonie i za to jestem wdzięczna. Zajął się mną, przeprowadził cesarkę i dziecku nic się stało, a synek był duży ważył 4,2kg. Gdyby nie pan doktor męczyłabym się godzinami i może zrobiliby cesarkę, ale mogłoby być już za późno. Dlatego nie żałuję, że trafiłam do dr Wandelta. Teraz już nie pracuje w szpitalu, więc szukam innego lekarza.
Minus to długie oczekiwanie na wizytę. W ciąży co miesiąc, ale potem umawianie z 3-mies wyprzedzeniem. Do tego min. 2 godz. czekania pod drzwiami. Ogólnie polecam, jeśli komuś się nie spieszy.

dr Wandelt jest naprawdę znakomitym lekarzem! prowadzi moją ciążę! mam 36 lat i wiadomo obaw co nie miara, ale ida do Niego na wizytę wiadomo, że sie usłyszy słowo otuchy i ze wart i że nie ma sie co obawiac i ze na pewno wszystko bedzie ok! i tak własnie wyszło! badanie prenatalne, które Pan doktor przeprowadza, opowiada o każdym szczególe, pokazuje każdy zakamarek ciałka dzidziusia!:) widac wszystko i wiadomo wszystko! jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty! sama znalazłam Pana doktora na necie i z opinii jakie o nim piszą pacjentki, od razu wiadomo, że mozna mu zaufać w 100%!:)))

Pana doktora polecam dlatego że jest uprzejmy , kompetentny i wesoły tak jak mówi tak jest i wiem że jestem pod właściwą opieką.

Osobiście uwielbiam pana dr mimo, że na wizytę czeka się strasznie długo.. jednak w czasie leczenia wizyty odbywają się na bieżąco. Ubolewam nad brakiem praktyki w szpitalu ;/ więc zastanawiam się nad zmianą lekarza jak zajdę w ciążę. Pozdrawiam pana dr! :)

W swoim młodym (28 lat) życiu miałam kilku lekarzy ginekologów większość nastawiona na kasę poświęcali bardzo mało czas i nie tłumaczyli problemu i wyników badań. Od 11 lat choruję na torbiele a ostatnio na endometriozę. Według ostatniego lekarza mam jajnik do wycięcia i pewnie bym go już nie miała gdyby nie Pan DR.WANDELT. SUPER LEKARZ!!!!!! Teraz mam obydwa jajniki i jestem w drugiej ciąży co podobno nie było możliwe według innych lekarzy.Każde badanie jest miłe nie krępujące. Czas jaki doktor poświęca to minimum 20 minut.Miły wesoły człowiek wzbudzający zaufanie.POLECAM każdej pani wizytę koszt 50 - 150 zł w zależności od przeprowadzonych badań no i w ciąży płacę 50 zł. POLECAM SUPER LEKARZA!!!!!

jest bardzo uprzejmy,jest kompetentny bardzo pomógł mi zrozumieć moją chorobę

jest bardzo uprzejmy,jest kompetentny bardzo pomógł mi zrozumieć moją chorobę

bardzo kompetentny lekarz, z przyjaznym usposobieniem, jedyny minus to bardzo długi czas oczekiwania na wizytę.

Super lekarz, prowadził moje dwie ciąże - bez powikłań, wszystko wytłumaczył. Polecam wszystkim :)