dr Paweł Warchałowski

Lekarz rodzinny

Bardzo miły lekarz. Cierpliwie wysłucha i wszystko wytłumaczy. Zleca potrzebne badania. Ma w gabinecie regał z książkami z różnych dziedzin medycznych, więc wciąż się dokształca. Polecam pana doktora.

Bardzo dobry lekarz. Chorobę zdiagnozował dość szybko, dzięki czemu można było ja zatrzymać. Chodzimy tam cała rodziną polecam z całego serca.

Polecam z czystym sumieniem! Za każdym razem Pan doktor pomagał mi dojść do zdrowia, pełen wywiad, trafione diagnozy. Cierpliwy, rozmawia z człowiekiem, nie tylko wypisuje recepty jak większość. Mojemu ojcu jako jedyny lekarz postawił trafną diagnozę co uratowało jego życie i zdrowie, za co z całego serca dziękujemy!!

Byłam kilkakrotnie z różnymi dolegliwościami. Bardzo pomocny, cierpliwy lekarz. Można zapomnieć, że jest się na wizycie ba NFZ 😁

Świetny profesjonalista. Cenimy wraz z żoną u Pana doktora indywidualne podejście do pacjenta i to że doktor Paweł wciąż się nabywa nowych doświadczeń i specjalizacji co świadczy o tym że jest mega profesjonalista z otwartym, analityczno - diagnostycznym umysłem!

Najlepszy lekarz rodzinny, z jakim miałam styczność. Sympatyczny, cierpliwy, kompetentny. P. S. Ciekawe kto podważa L4 wystawiane przez Pana Doktora i na jakiej podstawie? Domyślam się, że ani to pacjent, ani lekarz😉

Polecam Pana Doktora ,kompetetny ktory potrafi sluchac pacjenta. Trafnie stawia diagnoze. Bez problemów kieruje na badania ,nie trzeba sie prosic .ogolnie bardzo polecam Pana doktora.

Dobry specjalista, słucha co się do niego mówi, i stawia prawidłową diagnozę szybciej niż inni lekarze.

Pan doktor lubi wypisywac L4 z niewiadomych powodów raczej do sprawdzenia przez nadzor odgórnie, nie chorujesz ale L4 dostaniesz wystarczy chciec. nie idzie to w parze z kompetencja

Niekompetenty lekarz. Nie slucha co sie do niego mowi, nie robi wywiadu i stawia diagnoze na podstawie swojego "widzi mi sie" - przynajmniej tak bylo w moim przypadku - juz wiecej sie to tego Pana nie udam. Nie polecam!