Paweł Wasiluk

Chirurg naczyniowy

Naprawdę bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Kompetentny, miły i uprzejmy. Magodent NFZ przy Narbutta w Warszawie.

Rewelacyjny Lekarz.Operował mi tarczycę w sierpniu.Miły,poświęca czas pacjentowi,potrafi wszystko cierpliwie wytłumaczy-na NFZ w Magodencie..Obyśmy mieli takich Lekarzy jak najwięcej i w każdej placówce.Prawdziwy fachowiec i lekarz z powołania.Pozdarwiam Magdalena P

Jeden z lepszych lekarzy chirurgów w Warszawie i okolicach. Polecam doktora Wasiluka Pawła jego poziom kompetencji, doświadczenie oraz podejście do pacjenta jest rzadko spotykane. Bardzo duży pozytyw.

dla mnie jeśli każdy lekarz byłby taki jak On to było by mniej myśli samobójczych Pozdrawiam i Jesteś doktorze młody ale już dla mnie jesteś WIELKI.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Warszawa"?

Al. Jerozolimskie 31 lok. 14

Szpital Lux Med