lekarz Paweł Wawrzkiewicz

Internista

3,9
3,7
3,9

WSPANIAŁY LEKARZ I WSPANIAŁY CZŁOWIEK.DOSYĆ DŁUGO ŻYJĘ NA TYM ŚWIECIE I BYŁAM W SZOKU PO WIZYCIE U PANA DOKTORA.NIGDY ŻADEN LEKARZ NIE TRAKTOWAŁ MNIE TAK PO LUDZKU.ŻYCZĘ WAM ABYŚCIE TAK JAK JA TRAFILI DO PANA DOKTORA A NA PEWNO BĘDZIECIE BARDZO ZADOWOLENI.

Nie będę sciemniac i się rozpisywać. SUPER LEKARZ.Nie będę sciemniac i się rozpisywać. SUPER LEKARZ.

Człowiek bardzo niesympatyczny, arogancki i problemowy. Pojawilem się u niego na wizycie po skierowanie na badanie krwi w związku z chorobą na którą cierpię, badanie krwi muszę mieć wykonywane na co miesiąc. W odpowiedzi usłyszałem że mam sobie iść do lekarza specjalisty u którego się lecze w poradni. W momencie jak próbowałem uświadomić szanownego Pana że terminy do lekarza specjalisty są na rok do przodu usłyszałem odpowiedź że go to nie interesuje i tu chodzi o pieniądze ze on nie jest od wystawiania skierowana na badania lekarskie. Pan jest żałosny i nie omieszkam złożyć skargi do dyrektora szpitala w którym pracuje.

To wyjątkowo kompetentny i zaangażowany lekarz, a także bardzo miły człowiek. Potrafi wysłuchać pacjenta, zrozumieć jego problemy oraz autentycznie stara się pacjentowi doradzić i pomóc, kierując na niezbędne badania lub do lekarza specjalisty. Wyróżnia się pośród lekarzy, z którymi człowiek w późno średnim wieku musi mieć do czynienia.

Najlepszy internista z jakim miałam styczność. W trakcie mojej ciąży był bardzo zaangażowany - sam z siebie wypisywał wszelkie kwitki na badania, osobiście dzwonił po przychodniach, abym miała jak najbliżej np. na badania krwi, itp. Świetny lekarz godny polecenia. Kiedyś przyjmował na Sieradzkiej, a teraz nie wiem. Jego zastępca dr Godula to cham. Pozdrawiam Pana Pawła :)

To wyjątkowo kompetentny i zaangażowany lekarz, a także bardzo miły człowiek. Potrafi wysłuchać pacjenta, zrozumieć jego problemy oraz autentycznie stara się pacjentowi doradzić i pomóc, kierując na niezbędne badania lub do lekarza specjalisty. Wyraźnie wyróżnia się powśród lekarzy, z którymi człowiek w późno średnim wieku musi mieć do czynienia. Opinię tę w pełni podziela również moja żona.

Zajefajny lekarz ! Polecam z całych sił. Podszedł do mnie jak do człowieka. Rzadkość w polskiej służbie zdrowia. Szczery, prawdziwy. Leczenie i diagnoza poprawnie postawione,bezproblemowo wydane skierowania na badania w razie wątpliwości ,miły ,rzeczowy -polecam chorym ...

najlepszy lekarz pierwszego kontaktu jakiego spotkałem. Więcej takich ludzi. Miły, słucha pacjenta, chętnie wysyła na badania i wypisuje skierowania do poradni specjalistycznych. Człowiek dusza. Szkoda, że już go nie ma na Malince, ale dla zainteresowanych przyjmuje teraz w przychodni na Wróblewskiego, także ja już się przepisuję do tej przychodni :)

Wspaniały lekarz- godny polecenia wszystkim pacjentom. Skrupulatny, rzeczowy, a przy tym przesympatyczny człowiek. Z czystym sumieniem polecam wszystkim pacjentom- sama z Malinki przeniosłam się już do przychodni na Wróblewskiego.

Pan Paweł Wawrzkiewicz jest godnym polecenia lekarzem. Kompleksowo podchodzi do problemów zdrowotnych. Słucha z uwagą. Nie ma problemów ze skierowaniem na badania.Sam Pan Doktor to rzeczowy, bardzo sympatyczny i kontaktowy człowiek. B.W.

B.W.