lekarz Paweł Wawrzyczek

Ortopeda

Jako lekarz: profesjonalny, rzeczowy fachowiec, godny polecenia. Jako człowiek: miły, skromny i z empatią podchodzi do pacjęta. Nawet pielęgniarki mówią że to dobry i fachowy lekarz. Ciocia (67lat) miała robioną Endoprot. Kolana w Jastrzębiu i poleca pana doktora.

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny,uprzejmy. Posiada duża wiedzę z którą chętnie dzieli się z pacjentem. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości dotyczące zabiegu i leczenia. Z czystym sumieniem Godny polecenia Dobry Specjalista.

Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy poświęcił mi dużo czasu w szpitalu wytłumaczył na czym polegał zabieg i dalsza opieka idealna, Gorąco polecam tego specjalistę.