lek. med. Paweł Wędzikowskilek. med. Paweł Wędzikowski - zdjęcie profilowe

lek. med. Paweł Wędzikowski

Urolog

przyjechałam z ledwo żywym mężem do urologa. w klinice powiedzieli, że nie mają mojej wizyty i ogólnie ten lekarz nie pracuje dzisiaj. i że klinika w ogóle nie współpracuje z tą stroną, rankinglekarzy.pl.. okropnе

Bylam dzisiaj jest uprzejmy kompetentny poswieca pacjentowi odpowiednio duzo czasu przyjmuje w Argo centrum medyczne szterlinga27/29 lodz

Bardzo dobry lekarz, bardzo dobrze zdiagnozował to co inni przegapili, miły i kompetentny, konkretny

Superfachowiec. Mój ojciec poszedł do niego przerażony ze złym wynikiem USG prostaty i przed biopsją. Doktor wszystko nam wytłumaczył, psychicznie przygotował do dalszego leczeniaPolecam

Operował mojego męża w maju 2009r .Uratował mu życie.Jesteśmy za to bardzo wdzięczni.Polecamy Go potrzebującym, napewno pomoże .

Świetny i kompetentny lekarz!!!!! Przeprowadzał mi operację jeszcze w szpitalu w Tuszynie zawsze znalazł czas dla pacjenta, dokładnie informował o sposobie i skutkach leczenia.

Świetny doktor, polecam, namiar z polecenia i nie zawiodłam się.

Świetny doktor, polecam, namiar z polecenia i nie zawiodłam się.