lekarz Paweł Wróblewski

20 lat u tego lekarza, 2 razy cc, empatia, zainteresowanie zarówno w gabinecie prywatnym jak i w trakcie pobytu w szpitalu na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca.

Zdecydowane NIE temu lekarzowi. Dziewczyny na prawdę go Wam odradzam. Jestem w 11 tyg ciąży i byłam u doktora 2 razy... jedna wizyta 150 zł a druga 200. Każe sobie chodzić co dwa tygodnie i płacić takie pieniądze. Widać, że nie chodzi mu o dobro pacjentki. Nie za bardzo chciał wpuścić do gabinetu męża, bo stwierdził "co On niby tu będzie oglądał?". Kiedyś chodziła do niego moja mama i wtedy jeszcze nie był taki pazerny na pieniądze, teraz jednak ewidentnie się to zmieniło. Wiadomo - nikt nie chce na ciąży oszczędzić, ale jednak 200 zł to za dużo jak na wizytę co dwa tyg.

pan dr jest nie mily a podczas cc i wypisie jego teksty rzucane do pacjentki nie na miejscu

Co z bzdury tu są wypisywane, dr. Wróblewski to najlepszy fachowiec jakiego znam, kompetentny, konkretny i zna się na rzeczy. Wiadomo, że w szpitalu różnie bywa i czasem w natłoku obowiązków ciężko jest sprostać wszystkim i wszystkich wymaganiom, w każdym razie jeśli chodzi o kompetencje to najlepszy ginekolog w Zabrzu

Lekarz kompetentny ale tylko w gabinecie prywatnym.W szpitalu nie zwraca na pacjentke uwagi.Bardzo łagodnie to ujęłam prosze mi uwierzyć.Nie polecam tego lekarza.

Lekarz, którego odradzam pod każdym względem!! za 10 minutowe spotkanie kasuje 80 zł. wizyta polega na ważeniu i pytaniu o samopoczucie i tak co 2 tydzień!! tak prowadził moją ciąże, że wylądowałam w 5 miesiącu w szpitalu z przedwczesnymi skurczami i plamieniami!! twierdził, że bóle brzucha są naturalne w czasie ciąży!! w szpitalu dostałam kazanie, że mam za mało badań, że bóle brzucha na tym etapie nie powinny występować i ogólnie cała jego niekompetencja odbiła się na mnie! sprzęt w gabinecie taki, że za czasów komuny lepiej się wiodło!! katastrofa!!

Jestem w ciąży, płacę za każdą wizytę 80zł a nawet nie dostałam zdjęcia mojego malucha! Doktor ciągle twierdzi, że jeszcze się napatrzę. Przecież po to chodzę prywatnie, żeby miec większy komfort niż w NFZ! A tu nawet zdjęcia, szczegółowych badań, no nic! Zmieniam tego lekarza bez dwóch zdań. Jak pan doktor uważa, że wizyta zakończona wstaje i daje znak, że mam wyjsc mimo, że mam jeszcze pytania. Co to ma byc? Wydaję ciężkozarobione pieniądze a jestem traktowana jak dziecko! Co z tego, że doktor powie co jest źle a co dobrze skoro ma swoje poglądy i ja muszę miec takie same bo on innych nie uznaje. Słabo panie doktorze.

Jestem w pełni zadowolona z opieki i kompetencji dr. Wróblewskiego

Jestem w pełni zadowolona z opieki i kompetencji dr. Wróblewskiego

Cesarka przeprowadzona przez pana W. sprawiła, że zostałam mamą 2 dziewczynek. I na tym mogę skończyć pozytywna opinię o tym lekarzu. Owszem zgadzam się z przedmówczynią, że znajomych (szczególnie ze służby zdrowia) otacza opieką. Mną się nie interesował przez cały czas pobytu na oddziale położniczym, mimo że wymagałam zainteresowania. Macica się nie obkurczała i tak naprawdę to cud, że dziś mogę się cieszyć macierzyństwem. Rozumiem, że jesteśmy tylko ludźmi. Ale jak popełnia się błąd to przynajmniej powinno się próbować go naprawić. Nie pozostawia się pacjenta samu sobie z świadomością, że to jego wina, że się tak źle czuje. I nie zaprasza się go do swojego prywatnego gabinetu godzinę przed wyjściem ze szpitala, jeśli na 11 dni pobytu na oddziale przez 10 nie zwracało się na niego uwagi. To trzeba mieć tupet. Nie polecam tego lekarza... p.s. Moja opinia jest bardzo łagodna. Gdyby miał ja wystawić mój mąż to nie wiem czy któryś z panów chciałby pozostawić swoją żonę chociażby w poczekalni przychodni, w której przyjmuje taki lekarz.

Zawdzięczam mu zycie!!Sama pracuję w słuzbie zdrowia.Dziękuję mu za to ze mogę być mama dzis 5letniego chłopca!!Miły,konkretny,kompetentny.Wysyłam tam kazda moja koleżankę.wszyskie sa jego pacjentkami i jestesmy bardzo zadowolone!!