mgr Paweł Zaporowskimgr Paweł Zaporowski - zdjęcie profilowe

mgr Paweł Zaporowski

Psychoterapeuta

Paweł Zaporowski - psychoterapeuta i pedagog. Ukończył całościowe szkolenie z psychoterapii, przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwent studiów podyplomowych "Terapia zaburzeń emocjonalnych". Doświadczenie zawodowe zdobywał w specjalistycznej placówce wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży, w placówce resocjalizacyjnej, Krakowskim Instytucie Psychoterapii oraz Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień MONAR. Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych, par i małżeństw oraz psychoterapią dzieci i młodzieży. Prowadzi również konsultacje pedagogiczne i warsztaty umiejętności psychospołecznych.

tel. 888 892 784

Byłem na terapii u Pana Pawła ponad rok. Na początku nie byłem przekonany do terapii. Ale po kilku spotkaniach zrozumiałem o co chodzi. Dziś moje życie wygląda zupełnie inaczej. Polecam psychoterapię u Pana Pawła ale też w ogóle polecam psychoterapię. Myślę że warto się odważyć. Bo to może na prawdę zmienić życie.

Pan Paweł Zaporowski jest osobą, która pomogła mi znaleźć światło w mroku. Jego umiejętności i empatia sprawiły, że czułem się bezpieczny i zrozumiany od pierwszej sesji. To profesjonalista, który jest pełen cierpliwości i gotów wysłuchać moich myśli, obaw i problemów bez oceniania. Jego umiejętność skoncentrowania się na moich potrzebach i pomaganie mi zrozumieć moje własne emocje była nieoceniona. Dzięki niemu nauczyłem się lepiej radzić sobie ze stresem, lękiem i innymi trudnościami emocjonalnymi. Pomógł mi rozwijać narzędzia i strategie, które są teraz niezastąpione w moim życiu codziennym. Jestem wdzięczny za jego ...

Dzięki niemu nauczyłem się lepiej radzić sobie ze stresem, lękiem i innymi trudnościami emocjonalnymi. Pomógł mi rozwijać narzędzia i strategie, które są teraz niezastąpione w moim życiu codziennym. Jestem wdzięczny za jego wsparcie i za to, że pomógł mi przejść przez trudne chwile.

Jego profesjonalizm, empatia i zaangażowanie w pracę sprawiają, że jestem pewien, że jest to psychoterapeuta, któremu można zaufać. Polecam go każdemu, kto szuka wsparcia i pomocy w radzeniu sobie z życiowymi wyzwaniami i trudnościami emocjonalnymi.

Zmagam się z depresją od kilku lat. Właściwie to leki przestały już działać. Pan Paweł bardzo mi pomógł zrozumieć i wiele zmienić w moim życiu. Dalej uczęszczam do P. Pawła na terapię i widzę zmiany w swoim życiu i czuję siłę by dokonać kolejnych. Jestem mu wdzięczna za pomoc i wiem że przed nami jeszcze troszkę pracy. Polecam pomoc Pana Pawła wszystkim którzy nie radzą sobie ze swoimi problemami.

Witam, chodziłem do Pana Pawła na kilka spotkań i bardzo mi pomógł. Szybko dostrzegł co było przyczyną problemu. Bardzo profesjonalnie podszedł do tematu. Ciekawy człowiek. Polecam z czysty sercem. Michał

Michał

Ciekawa osobowość. Spotkania trwają około godziny, nie są skracane.

Ciekawa osobowość. Spotkania trwają około godziny, nie są skracane.

Polecam tego psychoterapeutę. Miałem kilka spotkań z tym panem i myślę, że było warto. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.