mgr Paweł Zaporowskimgr Paweł Zaporowski - zdjęcie profilowe

mgr Paweł Zaporowski

Psychoterapeuta

Paweł Zaporowski - psychoterapeuta i pedagog. Ukończył całościowe szkolenie z psychoterapii, przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwent studiów podyplomowych "Terapia zaburzeń emocjonalnych". Doświadczenie zawodowe zdobywał w specjalistycznej placówce wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży, w placówce resocjalizacyjnej, Krakowskim Instytucie Psychoterapii oraz Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień MONAR. Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych, par i małżeństw oraz psychoterapią dzieci i młodzieży. Prowadzi również konsultacje pedagogiczne i warsztaty umiejętności psychospołecznych.

tel. 888 892 784

Zmagam się z depresją od kilku lat. Właściwie to leki przestały już działać. Pan Paweł bardzo mi pomógł zrozumieć i wiele zmienić w moim życiu. Dalej uczęszczam do P. Pawła na terapię i widzę zmiany w swoim życiu i czuję siłę by dokonać kolejnych. Jestem mu wdzięczna za pomoc i wiem że przed nami jeszcze troszkę pracy. Polecam pomoc Pana Pawła wszystkim którzy nie radzą sobie ze swoimi problemami.

Witam, chodziłem do Pana Pawła na kilka spotkań i bardzo mi pomógł. Szybko dostrzegł co było przyczyną problemu. Bardzo profesjonalnie podszedł do tematu. Ciekawy człowiek. Polecam z czysty sercem. Michał

Michał

Ciekawa osobowość. Spotkania trwają około godziny, nie są skracane.

Ciekawa osobowość. Spotkania trwają około godziny, nie są skracane.

Polecam tego psychoterapeutę. Miałem kilka spotkań z tym panem i myślę, że było warto. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.