W żadnym wypadki nie polecam. Przeciwnie. Poważne ryzyko utraty zdrowia. Można żałować do końca życia

Byłam u doktora raz,na konsultacji. Nie wróciłam. Zbyt pewny siebie, nie słucha pacjenta i myślami jest nie wiadomo gdzie :(

Doskonały specjalista jako lekarz, i uczciwy jako człowiek. Trafiłam do niego (po wizycie w Przychodni Publicznej ze swoim problemem) przekonana, że mogę być poważnie chora onkologicznie. Lekarz uspokoił mnie bardzo. Przede wszystkim zbadał dokładnie, w odróżnieniu od lekarki z przychodni. Obecnie jestem po zabiegu. I wszystko jest dobrze. Mogę go zatem polecić jako doskonałego chirurga twarzowo-szczękowego.

Świetny specjalista, który doskonale zna się na tym, co robi. Bardzo trudny zabieg wykonał szybko, bezboleśnie i bez komplikacji (wizyta prywatna; zabieg wykonany w szpitalu na NFZ). Lekarz uprzejmy, godny zaufania, uczciwy, a przede wszystkim profesjonalista. POLECAM!!!

Pełen profesjonalizm,polecam każdemu, z całą rodziną chodzimy od wielu lat i zawsze byliśmy zadowoleni. Godny zaufania nawet przy najmłodszych pacjentach.

Wspaniały lekarz,przeprowadził u mnie kilka zabiegów i uratował moją szczęke było to już kilka lat temu ale takiego specjalisty i lekarza z powołania się nie zapomina i ciesze się że znalazłam przychodnię gdzie pracuje pan doktor. Nie ma lepszego Stomatologa i chirurga szczękowego jak Pan Paweł

Pan Doktor nie dość, że uprzejmy to jeszcze prawdziwy specjalista!rewelacyjny, cała moja rodzina korzysta z jego usług

Profesjonalista, w pełnym tego słowa znaczeniu. Trafiłam do niego, ponieważ przez kilka lat (sic!) stomatolodzy i laryngolodzy nie byli w stanie ustalić, co tak naprawdę powoduje okropny ból policzka i szczęki. Przeszłam u nigo zabieg - bez żadnych komplikacji, było dużo lepiej niż się spodziwałam. Wie, co robi, informuje pacjenta o tym, co ma zamiar zrobić, jakie to będzie miało konsekwencje i ile czasu będzie bolało. Nie boi się wyzwań i trudnych przypadków. Polacam!

Świetny lekarz szczerze polecam byłam przez niego operowana i wszystko wyszło znakomicie, ma podejście do pacjenta i jest bardzo miły.

Jestem bardzo zadowolana. Lekarz profesjonalista. Wykonywał mi zabieg w szpitalu Dzieiątka Jezus. Bardzo sprawnie i bez komplikacji po zabiegu..... Polecam