Mama potłukła rękę przy zwykłej czynności w domu. Zabrałem ją do NZOZ Szpitala Specjalistycznego im. Władysława Biegańskiego w Jędrzejowie na oddział ortopedyczny. Praca na tym oddziale, miłe pielęgniarki, uprzejmi lekarze, a zwłaszcza ciepłe zainteresowanie i stanowczo przeprowadzona diagnoza przez pana doktora doprowadziły do tego, że głupie stłuczenie dłoni nie zamieniło się w coś poważniejszego. Mama wyszła zadowolona z dobrze opatrzoną dłonią. Bardzo dziękujemy i polecamy z całego serca!

witam, pragnę z całego serca podziękować Panu Doktorowi za operacje cieśni nadgarstka. Jest to wyjątkowy lekarz i wspaniały człowiek o wielkim sercu i wielkiej wiedzy medycznej. Panie Doktorze jeszcze raz dziękuję Maria Makowska

Witam Nie ma drugiego tak kompetentnego lekarza i dobrego człowieka jak Dr. Zejler. Moge z czystym sumieniem polecić tego lekarza, robił mi kilka operacji łącznie z przeszczepianiem skóry z pachwiny na kciuk. Jestem kilka lat po operacji i wszystko jest ok. Bardzo miły i sumienny człowiek. Łukasz Białystok

Witam

Bardzo dobry chirurg.Wspaniały człowiek szanujący pacjenta .Godny zaufania.GORĄCO POLECAM! Dziękuję bardzo panu doktorowi za przeprowadzony zabieg . Mirosław Wyżykowski

Bardzo dobry specjalista,posiada ogromną wiedzę i potrafi z niej korzystać.Dba o pacjenta,poświęca mu dużo czasu,dokładnie tłumaczy chorobę i metodę jej leczenia oraz profesjonalnie prowadzi leczenie.Jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej i ogromnym szacunku dla pacjenta,uczciwy,kompetentny.GODNY ZAUFANIA.Pan doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale i bardzo dobrym człowiekiem,zawsze pomocny pacjentowi.GORĄCO POLECAM.Panie doktorze:Serdecznie dziękuję i pozdrawiam-pacjentka.

Kompetentny, cierpliwy i wyrozumiały. Specjalizuje się w chirurgii ręki/nadgarstka - nie ma w Częstochowie (a może i na całym Śląsku) lepszego fachowca!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Częstochowa"?

al. NMP 11 lok. 19

Klaudiusz Olszowski

Chirurg ogólny
Iwaszkiewicza 9 m 23
Częstochowa

Gabinet Kosmetyczny - powiększanie, modelowanie, ujędrnianie, nawilżanie ust, fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki palacza, lwia zmarszczka, mezoterapia, zmarszczki statyczne - kwas hialuronowy (Juvederm), zmarszczki dynamiczne - toksyna botulinowa (Botox, Vi
Czecha 25B
Prywatna Przychodnia Lekarska - Szpital w Blachowni