lekarz Paweł Zejler

Chirurg ogólny

NIE POLECAM! Byłem w Medical Clinic Podhale na wizycie u Pana "doktora". Mieni się on specjalistą od schorzeń rąk... Mam problem z łokciem więc specjalność tego pana jak najbardziej odpowiada mojej dolegliwości. Wizyta umówiona na 10.15 odbyła się o 11.15. Pan Doktor stwierdził że nie wie co to jest i należy zrobić USG (to oczywiste) po czym dal mi namiar do jakiejś Pani doktor z Krakowa i wizytę zakończył. Rozumiem, że Pan doktor nie umie robić USG albo ta pseudo klinika w ogóle nie posiada takiego sprzętu... Cała ta szopka trwała 12 minut. Nie dostałem żadnej ale to żadnej pomocy, straciłem cenny czas. Byłem pewien że nie stracę pieniędzy bo niby za co płacić? Nic z tego: "wizyta" 200 złotych. Omijajcie tego Pana i to miejsce

Mama potłukła rękę przy zwykłej czynności w domu. Zabrałem ją do NZOZ Szpitala Specjalistycznego im. Władysława Biegańskiego w Jędrzejowie na oddział ortopedyczny. Praca na tym oddziale, miłe pielęgniarki, uprzejmi lekarze, a zwłaszcza ciepłe zainteresowanie i stanowczo przeprowadzona diagnoza przez pana doktora doprowadziły do tego, że głupie stłuczenie dłoni nie zamieniło się w coś poważniejszego. Mama wyszła zadowolona z dobrze opatrzoną dłonią. Bardzo dziękujemy i polecamy z całego serca!

witam, pragnę z całego serca podziękować Panu Doktorowi za operacje cieśni nadgarstka. Jest to wyjątkowy lekarz i wspaniały człowiek o wielkim sercu i wielkiej wiedzy medycznej. Panie Doktorze jeszcze raz dziękuję Maria Makowska

Witam Nie ma drugiego tak kompetentnego lekarza i dobrego człowieka jak Dr. Zejler. Moge z czystym sumieniem polecić tego lekarza, robił mi kilka operacji łącznie z przeszczepianiem skóry z pachwiny na kciuk. Jestem kilka lat po operacji i wszystko jest ok. Bardzo miły i sumienny człowiek. Łukasz Białystok

Witam

Bardzo dobry chirurg.Wspaniały człowiek szanujący pacjenta .Godny zaufania.GORĄCO POLECAM! Dziękuję bardzo panu doktorowi za przeprowadzony zabieg . Mirosław Wyżykowski

Bardzo dobry specjalista,posiada ogromną wiedzę i potrafi z niej korzystać.Dba o pacjenta,poświęca mu dużo czasu,dokładnie tłumaczy chorobę i metodę jej leczenia oraz profesjonalnie prowadzi leczenie.Jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej i ogromnym szacunku dla pacjenta,uczciwy,kompetentny.GODNY ZAUFANIA.Pan doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale i bardzo dobrym człowiekiem,zawsze pomocny pacjentowi.GORĄCO POLECAM.Panie doktorze:Serdecznie dziękuję i pozdrawiam-pacjentka.

Kompetentny, cierpliwy i wyrozumiały. Specjalizuje się w chirurgii ręki/nadgarstka - nie ma w Częstochowie (a może i na całym Śląsku) lepszego fachowca!