lekarz Paweł Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

3,5
3,4

Polecam. Fachowiec. Poczucie humoru i spokój. Myślę, że nie ma w zwyczaju naciągać pacjentów na niepotrzebne koszty leczenia, nie jest marketingowcem ani irytującą gadułą. Rzeczowy. Szczególnie polecam operację - czarodziejska rączka!

Byłam u tego lekarza kilka lat temu prywatnie i byłam zachwycona jego profesjonalizmem i stosunkiem do pacjenta.Wtedy dowiedziałam się ,że moje żyły są w złym stanie i za 2-3 lata nie obędzie się bez operacji. Niedawno natomiast trafiłam do tego Pana ( po 2 zakrzepowych zapaleniach żył) przez NFZ i okazuje się ,że to nie ten sam człowiek i lekarz. Niesympatyczny, niezainteresowany pacjentem. Badał mnie wzrokiem poprzez swoje biurko i jedyną rzeczą którą mi zalecił to przeciwżylakowe kolanówki.Jestem zdegustowana a poza tym wystawił sobie FATALNE świadectwo lekarza zainteresowanego tylko i wyłącznie... kasą.

Miałem badanie/zabieg EBUS u doktora Zielińskiego, badanie, którym mnie tak straszono przebiegło bezboleśnie, idealnie w każdym calu, dość dużo by pisać samych pochwał, poprostu jest kompetentny, myślę, ze prawdziwy "fachowiec" i ,ma pozytywne poczucie humoru,ja ufam mu stuprocentowo.

Niestety nie mam o Panu doktorze dobrego zdania. Trafiłam pod jego opiekę po zakrzepowym zapaleniu żył głębokich jakie przeszłam po złamaniu nogi. Chodziłam na wizyty regularnie ponad dwa lata i gdyby nie równoległe wizyty prywatne u innego lekarza nie wiem i nawet boję się pomyśleć jak - wyglądałby mój stan zdrowia obecnie. Nie miałam wyboru ponieważ Pan doktor jako jedyny naczyniowiec przyjmu w pobliskiej Przychodni Rejonowej, ale każda wizyta to była walka o informację o stanie zdrowia, błaganie o zinterpretowanie i wytłumaczenie wyników badań no i błaganie o kolejne skierowanie np. na morfologię. No i musze koniecznie dodać że przez te dwa lata ani razu nie zostałam zbadana a cała wizyta trwała zawsze nie dłużej niż 3 minuty. Zdecydowanie nie polecam

Super Lekarz, kompetentny w każdym calu. Polecam.

Super Lekarz, kompetentny w każdym calu. Polecam.

Wspaniały specjalista !!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniały specjalista !!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo kompetentny i sumienny lekarz. Od diagnozy po zoperowanie choroby widac kompleksowe podejscie do zagadnienia.

Arogancki,żuje gumę i twierdzi,że jak się ma 80 lat to się ma miażdżycę ! Z takim nastawieniem nie powinien przyjmować starszych ludzi !

Fachowiec, kompetentny, rzeczowy. Polecam!!!

Fachowiec, kompetentny, rzeczowy. Polecam!!!

Nie polecam !!!!!!!! Nieuprzejmy w ogóle nie interosował go stan moich żył z daleka od takich lekarzy.