lek. dent. Paweł Żmuda

Jest to lekarz, do którego mam pełne zaufanie. Wie co robi, wykazuje się profesjonalizmem. Jest konkretny, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy co robi. Świetny w swoim fachu, a co też ważne ma podejście do klienta i jest miły

Jak dotychczas najlepszy lekarz do którego trafiłam. Pełen profesjonalizm. Rzeczowy, konkretny i najważniejsze skuteczny. Polecam!

ten lekarz przełamał we mnie strach ................innym dotychczas to się nie udało :)) super podejście

super podejście

Miły, sympatyczny w podejściu do pacjenta.Lekarz z wielką pasją, któremu zależy na zadowoleniu pacjenta.Pełen profesjonalizm w leczeniu, nie ma rzeczy niemożliwej do zrobienia. Zabiegi są bezbolesne i wcześniej dokładnie omawiane. U dr.Pawła leczymy się już całą rodziną i wszystkim polecamy jego usługi w bardzo dobrze wyposażonej placówce Evadent 2

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wrocław"?

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Wrocław
51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary