Z całego serca polecam.Lecze się u Pana doktora na nfz i naprawdę nie czuje aby traktował mnie inaczej,gorzej od tych pacjentek które mu płacą 😁 Nie prowadził co prawda żadnej z moich ciąż ale byłam pod jego opieką w szpitalu Raszei podczas kolposkopi oraz konizacji i tak został moim "nowym" ginekologia (wcześniejszy był straaaaaszny)...Naprawdę polecam nie tylko będąc w ciąży czy chodząc tylko po recepty 😉

Miałam "wielką nieprzyjemność" udać się na wizytę do owego doktora z powodu nieobecności mojej Pani doktor prowadzącej ciążę. Jestem w 5 m-cu ciąży, i dodam, ze to moja pierwsza ciąża, więc jakoś bardzo doświadczona nie jestem. Od kilku dni bardzo boli mnie brzuch. Ów doktor odpowiedział, że mnie nie zna, że po co w ogóle przyszłam, to ciążą, więc to normalne. Wypisał mi "kupę" leków i na tym wizyta się zakończyła. Dodam jeszcze, że przy badaniu ginekologicznym, był bardzo nieprzyjemny, "szarpał" jak..... Nie polecam owego doktora żadnej kobiecie.... Strzeżcie się!!!

Nie polecam owego doktora żadnej kobiecie.... Strzeżcie się!!!

Wspaniały lekarz z powołania! , bardzo miły i ciepły, z poczuciem humoru . Badania przeprowadzone w pełni komfortowo, bez pośpiechu i stresu. Genialny kontakt z pacjentka, która pamięta. Wszystko dokładnie wytłumaczone , wykonane wszystkie niezbędne badania . Pan Doktor sprawia że po wizycie czujemy się spokojni o nasze maleństwo. Zawsze można na Niego liczyć .

Jako, że doktor Zwolankiewicz był moim pierwszym ginekologiem, bardzo stresowałam się wizytą. Okazało się, że niepotrzebnie - lekarz swoim poczuciem humoru i uprzejmością od razu mnie 'zrelaksował'. Bardzo dokładnie tłumaczy wszystkie dolegliwości, nie pogania, mimo że ma ograniczony czas (jak to na NFZ). Bardzo polecam każdemu, również młodym dziewczynom, które boją się pierwszej wizyty :)

Dr Zwolankiewicz prowadził moje obie ciąże. Na szczęście przebiegały one bez komplikacji, ale zawsze mogłam liczyć na jego pomoc i szczerą radę. Ma poczucie humoru, wizyty są konkretne, ale zarazem ma dla pacjentki czas, wszystko wytłumaczy i zleca wszystkie niezbędne badania. Tak się złożyło, że odbierał również oba moje porody (zupełny zbieg okoliczności) w szpitalu Raszei. Oba nie były łatwe, więc bardzo doceniam jego profesjonalizm! I wszystko na NFZ, bez żadnych dodatkowych kosztów. Jestem mu bardzo wdzięczna. Oby takich lekarzy jak najwięcej :)

Jestem naprawde zadowolona, chodze na NFZ do Pana Doktora i prowadzi On moja druga ciaze. Lekarz z poczuciem humoru i odpowiednia wiedza...

Jestem pacjentką dr Zwolankiewicza od paru dobrych lat, więc czas najwyższy dodać opinię o lekarzu, który na to z pewnością zasługuje. Profesjonalizm i rzetelna wiedza to jedno, natomiast jest jeszcze coś czego w moim odczuciu często brakuje innym specjalistom, a mianowicie empatia. Mnie udało się trafić na to wszystko w jednej osobie za co jestem ogromnie wdzięczna. Jeśli kobieta decyduje się powierzyć lekarzowi swoje zdrowie i życie swojego dziecka to nie może być przypadek tylko wybór najlepszy z możliwych. U mnie tak właśnie się stało. Ogromne podziękowania i pozdrowienia od szczęśliwej mamy :-)

W sumie trafiłam na doktora Zwolankiewicza przez przypadek i jestem bardzo zadowolona. Podczas wizyty zrobił USG, cytologię i podstawowe badanie. Nie czułam się ani odrobinę skrępowana. Pan doktor bardzo miły i konkretny człowiek. Znalazłam swojego lekarza! :). Polecam serdecznie

Bardzo dobry lekarz, sposób bycia przy badaniu powoduje, że nie czuję skrępowania. Po operacji, którą przeprowadził otoczył mnie zainteresowaniem i opieką. Jestem pacjentką pana doktora na NFZ. Dziękuję za wszystko.

Pierwszy ginekolog, który podszedł do sprawy tak miło i uprzejmi. Dokładnie wytłumaczył problem i zasugerował możliwości leczenia. Bardzo szczerze POLECAM!! Byłam bardzo zadowolona z wizyty!! Ginekolog nawet na NFZ może być bardzo przyjazny!