Pediatra

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

UROMEDICUS
ul. Wolności 182
41-803 Zabrze

Byliśmy dziś po raz kolejny u naszej Pani doktor i jesteśmy szczęśliwi ,ze trafiliśmy na takiego lekarza,który wreszcie zajął sie właściwie naszym dzieckiem. Ważne że jest to pierwszy lekarz który nie zleca tzw "koniecznych" kolejnych kontroli......a zawsze kiedy trzeba chętnie sami odwiedzamy jej gabinet. Polecamy !
Opinia dodana przez: iza
Pediatra Poznań prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że
polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne
zaangażowanie w pracy.
Opinia dodana przez: zanzibar
Pediatra Bielsko-Biała lekarz Bogdan Ząbek

POLI-MED
Kustronia 4
Bielsko-Biała

Moja ocena może nie być obiektywna, ponieważ UWIELBIAM DOKTORA ZĄBKA!!! To najwspanialszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia! Mam do Niego bezgraniczne zaufanie jako rodzic, a to dla mnie najważniejsze! Oczywiście nie stało się to bez przyczyny - DOKTOR NIE ZAWIÓDŁ MNIE OD 12 LAT! Podchodzi do każdego małego pacjenta jak troskliwy ojciec! Pierwszy raz trafiłam na Pana Doktora kiedy mój (wtedy) 5-letni synek został przywieziony przez karetkę pogotowia ...
Pediatra Olsztyn lekarz Michał Brożyna

lekarz Michał Brożyna

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

wizyta już od 100

GABINET PEDIATRYCZNO -KARDIOLOGICZNY "ECHO"
10-305 OLSZTYN ul.Zientary -Malewskiej 21 woj .warmińsko-mazurskie
10-504 Olsztyn

Witam, jeszcze nigdy żaden lekarz nie przebadał tak dokładnie i nie poświęcił tyle czasu podczas jednej wizyty dla mojego dziecka, chociaż dziecko było tego samego dnia kilka godzin wcześniej u lekarza rodzinnego, który nic nie stwierdził. Zdziwił mnie również fakt, aż tak bardzo dokładnego omówienia diagnozy (która okazała się 100% trafna). Dr Brożyna okazał się świetnym fachowcem, który ma bardzo dobre podejście do dziecka i do rodziców. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Dorota
Pediatra Warszawa - Mokotów dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski

CSK MSWiA Warszawa
Wołoska 137
05-800 Mokotów, Warszawa - Mokotów

Panie doktorze dziękuję bardzo za chęci i pomoc!
Pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Po pierwsze brak "wróżenia z fusów", tylko zdecydowane "musimy to zbadać" i tak to się stało. Trafiłyśmy z córką do szpitala MSWiA gdzie moja córka została poddana wszelkim możliwym badaniom poprzez co wykryto to co przez ponad półtora roku nikt nawet nie zainteresował się. Pomoc nadeszła i teraz wiadomo co się dzieje. ...
Pediatra Zabrze dr Aneta Sacher

dr Aneta Sacher

Pediatra, Lekarz rodzinny

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Najlepszy lekarz jakiego znam. Super podejście do pacjentów profesjonalizm bardzo miła w rozmowie lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Mariusz
Pediatra Warszawa dr n. med. Jacek Czelej

Gabinet Lekarski
ul. Dickensa 7 m 83

Przestrzegam przed metodami i preparatami stosowanymi przez doktora Czeleja. Oto konkretne moje wątpliwości. Każdy z rodziców, osób czytających zdecyduje samodzielnie, czy pisze się na takie ryzyko:
1. 12-miesięcznemu dziecku przepisuje preparaty Joalis, które zawierają alkohol (!!!). Wiecie zapewne, że jest to absolutnie zabronione, każdy lekarz potwierdzi. Wszystkie lekarstwa, syropy, nawet środki do dezynfekcji dla maluszków są bez alkoholu!
2. Do badania napletka. nie zakłada rękawiczek jednorazowych. Kiedy zwróciłam na ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
Pediatra Warszawa dr Aldona Uzarowicz

dr Aldona Uzarowicz

Pediatra, Dermatolog dziecięcy

wizyta już od 100

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38

Ja również nie rozumiem negatywnych komentarzy. Zgłosiłam się do Pani Doktor z (jak się okazało) poważnym uczuleniem na jeden z żeli przeciwbólowych. Dzięki swojej uprzejmości przyjęła mnie w piątek po południu jako dodatkowego pacjenta (jak jedyny lekarz w Lux Medzie!). Pomimo obawy o hospitalizację, a później o blizny, leczenie przez nią zastosowane, pozwoliło na całkowite wyleczenie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Dominika
Pediatra Łódź dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

Wizyty domowe, Pediatra

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Cudowny człowiek, genialny lekarz, uroczy i konkretny, bardzo cierpliwy, polecam z całego serca,, bo pozostawia pacjenta bez żadnych pytań czy wątpliwości
Opinia dodana przez: ANONIM
Pediatra Warszawa lekarz Małgorzata Woźniak

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Trafiliśmy totalnie przez przypadek na panią doktor Woźniak i jak się okazało jest to strzał w 10.
Świetny lekarz. Konkretna, miła, uprzejma. Małe dzieci nie boją się pani doktor.
Polecamy!
Opinia dodana przez: Jacek