Pediatra

Pediatra, Nefrolog

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Cudowny człowiek, genialny lekarz, uroczy i konkretny, bardzo cierpliwy, polecam z całego serca,, bo pozostawia pacjenta bez żadnych pytań czy wątpliwości
Opinia dodana przez: ANONIM
Piaseczno Pediatra lekarz Yevhen Kovalchuk

lekarz Yevhen Kovalchuk

Pediatra, Internista

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

wizyta już od 175
Rzadko kiedy zdarza mi się ocenić kogoś tak jednoznacznie negatywnie, w tym jednak przypadku nie udało mi się tego uniknąć. Wizyta domowa doktora Kovalchuka była w moim przypadku bezsprzecznie najgorszą do tej pory. Moim zdaniem jest to lekarz nieprofesjonalny i źle przygotowany do zawodu, a do tego nieprzyjazny i pogardliwy. Badanie w wykonaniu tego pana było niedokładne, diagnoza - nietrafiona, a zalecone leczenie - nieskuteczne. Niewiele zabrakło, żebym w zasadzie ...
Opinia dodana przez: Gabriel

lek. med. Michał Szczepański

Gastrolog dziecięcy, Pediatra

Centrum Medyczne Damiana - Przychodnia dla dzieci
ul. Wałlbrzyska 44/46
Mokotów, Warszawa

wizyta już od 215
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Konkretny, rzeczowy, miły, ze świetnym podejściem do dziecka. Wzbudza zaufanie, my na pewno do niego wrócimy.
Opinia dodana przez: Agnieszka mama Oleny
Ruda Śląska Pediatra dr Janina Taraszkiewicz

dr Janina Taraszkiewicz

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

SZPAKMED Poradnie Specjalistyczne
ul Szpaków 33
Bykowina, Ruda Śląska

Byliśmy dziś po raz kolejny u naszej Pani doktor i jesteśmy szczęśliwi ,ze trafiliśmy na takiego lekarza,który wreszcie zajął sie właściwie naszym dzieckiem. Ważne że jest to pierwszy lekarz który nie zleca tzw "koniecznych" kolejnych kontroli......a zawsze kiedy trzeba chętnie sami odwiedzamy jej gabinet. Polecamy !
Opinia dodana przez: iza
Piaseczno Pediatra lekarz Aneta Zalewska

lekarz Aneta Zalewska

Pediatra

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Super lekarz z powołaniem .Do tego przemila i pozytywnie nastawiona do dzieci.Polecam bardzo bo to jeden z najlepszych lekarzy jakich znam .
Olsztyn Pediatra lekarz Michał Brożyna

lekarz Michał Brożyna

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

GABINET PEDIATRYCZNO -KARDIOLOGICZNY "ECHO"
10-305 OLSZTYN ul.Zientary -Malewskiej 21 woj .warmińsko-mazurskie
10-504 Olsztyn

wizyta już od 100
Świetne podejście do dziecka, gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt, pełna kultura, duża wiedza-polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena
Wrocław Pediatra dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

Nefrolog, Nefrolog dziecięcy

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
ul. Przyjaźni 111A
53-030 Wrocław

Wspaniały człowiek i lekarz. Zawsze do pacjenta podchodzi z należytym szacunkiem.
Szczerze polecam !
Opinia dodana przez: Piotr
Warszawa - Mokotów Pediatra prof. dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski

prof. dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski

Alergolog, Pediatra

CSK MSWiA Warszawa
Wołoska 137
05-800 Mokotów, Warszawa - Mokotów

Pan Profesor Sybilski zajmuje się moją córką już od wielu lat. Jest rewelacyjnym pediatrą i alergologiem. Jak dla mnie jest wzorem lekarza: kompetentny, uprzejmy, zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga jego dokładne zbadanie. Byłam z córką u pana Profesora kilkadziesiąt razy przy przeróżnych dolegliwościach. Zawsze ufam jego diagnozom i zawsze okazują się trafne.
Opinia dodana przez: Anna L
Konin Pediatra lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

Neonatolog, Neurolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Kolska 11
Konin

witam , Pani doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym specjalistą. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie szpitalne, wyczucie i intuicję. Ma również swoje dzieci co powoduje, że patrzy na pacjenta nie tylko z perspektywy lekarza ale i matki. Rozumie rodziców, szanuje ich zdanie, wątpliwości, zwraca uwagę na ich odczucia (kto inny jak nie rodzic zna dobrze swoje dziecko), cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia stawiane diagnozy. Jestem jej również bardzo wdzięczna za "psychologiczne wsparcie" ...
Warszawa Pediatra lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

Internista, Pediatra

Ciszewskiego 5/39

Najlepsza lekarz - internista i pediatra jakiego spotkałam. Bardzo kompetentna, rzeczowa, świetny diagnosta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, poświęca im nadprogramową ilość czasu i uwagi, żeby badanie było mniej nieprzyjemne, wymyśla zabawy, daje potrzymać słuchawki, zagaduje etc. Bardzo ubolewam, że nie przyjmuje już na Ursynowie, moje dzieci chciały chodzić tylko do niej. Jeśli tylko ktoś wiedziałby, gdzie aktualnie przyjmuje...
Opinia dodana przez: Ina