Warszawa Pediatra lek. med. Bożena Ryczkowska

lek. med. Bożena Ryczkowska

Pediatra

Przyjazna Medycyna dla dzieci i dorosłych
Koprzywiańska 37

wizyta już od 70
Pani doktór bardzo kompetentnie i przystępnie wytłumaczyła mi przyczyny choroby i sposób jej leczenia.Czułem iż posiada dużą wiedzę i pasjonuje ją proces leczenia.Diagnozę postawiła po wszechstronnym i długotrwałym badaniu.Gorąco polecam
Opinia dodana przez: AndrzejBagiński
Poznań Pediatra prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że
polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne
zaangażowanie w pracy.
Opinia dodana przez: zanzibar
Warszawa Pediatra lekarz Małgorzata Woźniak

lekarz Małgorzata Woźniak

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Trafiliśmy totalnie przez przypadek na panią doktor Woźniak i jak się okazało jest to strzał w 10.
Świetny lekarz. Konkretna, miła, uprzejma. Małe dzieci nie boją się pani doktor.
Polecamy!
Opinia dodana przez: Jacek
Piaseczno Pediatra lekarz Beata Kowalewska

lekarz Beata Kowalewska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Warszawa Pediatra lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

Psychiatra, Pediatra

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

wizyta już od 100
doświadczony lekarz starej szkoły - pomimo lat praktyki nie podchodzi do pracy schematycznie. Słucha mnie i dzięki temu ustawia dobrze leki.
Opinia dodana przez: Jola
Warszawa Pediatra dr Aldona Uzarowicz

dr Aldona Uzarowicz

Pediatra, Dermatolog dziecięcy

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38

wizyta już od 100
Ja również nie rozumiem negatywnych komentarzy. Zgłosiłam się do Pani Doktor z (jak się okazało) poważnym uczuleniem na jeden z żeli przeciwbólowych. Dzięki swojej uprzejmości przyjęła mnie w piątek po południu jako dodatkowego pacjenta (jak jedyny lekarz w Lux Medzie!). Pomimo obawy o hospitalizację, a później o blizny, leczenie przez nią zastosowane, pozwoliło na całkowite wyleczenie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Dominika
Warszawa Pediatra prof. dr hab. n. med. Maria Załuska

prof. dr hab. n. med. Maria Załuska

Psychiatra, Pediatra

NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna
ul. Lanciego 19, lok. 135
02-792 Ursynów, Warszawa

Pani profesor to zdecydowanie najlepszy lekarz u jakiego byłam, bardzo dokładnie diagnozuje, słucha pacjenta z zainteresowaniem, przygląda się problemowi w wielu aspektach a nie powierzchownie, pani profesor przepisała mi leki, które od razu mi pomogły dlatego jestem bardzo zadowolona i polecam .
Opinia dodana przez: Angelika
Warszawa Pediatra lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

wizyta już od 160
Gorąco polecam panią doktor Modelską. Naprawdę świetny lekarz i człowiek. Na wizycie poświęciła mojej córce naprawdę dużo czasu, wypytała o wiele rzeczy. W odróżnieniu od innego lekarza, od razu stwierdziła, że testy skórne to w naszym przypadku tylko strata czasu i pieniędzy - zleciła badania z krwi. Diagnoza po nich okazała się trafna, dzięki odpowiedniej diecie i lekarstwom, córce poprawiło się bardzo szybko. Obecnie po kilku miesiącach jest już naprawdę ...
Opinia dodana przez: Martyna
Olsztyn Pediatra lekarz Ewa Cichocka-Kurowska

lekarz Ewa Cichocka-Kurowska

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

Polecam. Bardzo dobry pediatra. Kompleksowe podejście do problemów dziecka. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Opinia dodana przez: Michał
Piaseczno Pediatra lekarz Barbara Rowińska

lekarz Barbara Rowińska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Bardzo dobry pediatra! Polecam Panią Doktor. Długo szukałam Pediatry i wreszcie znalzałam. Poświęca zawsze nam dużo czasu, wszystko tłumaczy, moja óćreczka nie płaczę nigdy przy badaniu. Pani doktor ma świetne podejście do dzieci.