Pediatra W Okolicach Czerwieńsk

Pielęgniarska Opieka Rehabilitacyjno-Długoterminowa
ul. Stefana Wyszyńskiego 99
65-536 Zielona Góra

Wspaniały lekarz! Jest życzliwa i nie faszeruje dzieci od razu antybiotykami, stara się tak dobrać inne leki aby pomogły i też ważne, że są nie za drogie. Rozpoznaje swoich małych pacjentów wiec czują się ważni w gabinecie. Choć mam do przejechania cale miasto ze swoimi dziećmi to napewno nie zmienię pediatry.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Żagań

Zdecydowanie godna Polecenia !!!chodzę z synem od urodzenia czyli 6 lat z córcią już 3 mimo że mieszkam już teraz 20 km od żagania nie zrezygnowałam z dr.Welcz jak dla mnie jest osobą kompetentną Jeśli uważa że coś może dolegać dziecku bez problemu dostaje się skierowanie do specjalistów (u innych lekarzy to wielki problem-z info kolezaek które mają innego pediatrę)Moje dzieci nie mają nigdy obaw przed wejściem do gabinetu a to chyba najważniejsze ......od urodzenia była pediatrą moich dzieci z opowiadań o innych lekarzach cieszę się i wiem że mój wybór pediatry był odpowiedni!

Zielona Góra

Lekarz jakich mało na świecie,,,nie tylko w Polsce czy w samej Zielonej Górze - POLECAM !!!
Profesjonalizm w najwyższym znaczeniu.

Profesjonalizm w najwyższym znaczeniu.

Opinia dodana przez: KRZYSZTOF

ulica Wodna 6
64-200 Wolsztyn

Witam wszystkich, raz miałam okazje być z swoja wnuczką u Pani doktor z polecenia znajomych. Pani doktor ma wspaniałe podejście do jak do dzieci tak i rodziców. Wszystko dokładnie tłumaczy. Wnuczka została przebadana od uszka do paluszka. Więcej takich lekarzy. Polecam wszystkim z całego serca.

Gajewskich 43
64-200 Wolsztyn

Jestem pacjentką z Przemętu. Pan Kamiński naprawdę jest dobrym lekarzem .Wytłumaczy wszystkie badania bez żadnego problemu Zawsze miło się z nim rozmawia ,jest uprzejmy i zawsze pomoże gdyż za każdym razem leki zapisał które pomogły.

Radzyń

Polecam wszystkim małym i dużym:)pacjentom!!! Spełnia wszystkie moje oczekiwania,poświęca bardzo dużo czasu dla pacjentów!!! Ma podejście do małych "przestraszonych" dzieciaczków!!!Doskonale tłumaczy chorobę i metodę leczenia!!!Polecam wszystkim

Opinia dodana przez: mazmagda3 mazmagda

Opinia dodana przez: edyta

Gabinety Lekarskie " ZACISZE " Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Agrestowa 87
65-780 Zielona Góra

Polecam Doktora Leszka Karolewicza. Bardzo dobry pediatra. Starannie i precyzyjnie zbada Małego Pacjenta, trafnie dobierze leczenie przy czym jest przemiła i sympatyczna osoba. Polecam

Opinia dodana przez: Paula

lekarz Emilia Węzowska-Świątek

Homeopata, Neonatolog

Leśna 20A
65-036 Zielona Góra

W końcu trafiliśmy na prawdziwego lekarza. Córka odkąd poszła od września do przedszkola miała wiecznie katar, którego nie mogliśmy wyleczyć, ciągle był. Nasz pediatra stwierdził, że to jest normalne, każde dziecko będące pierwszy rok w przedszkolu tak ma. Pani doktor zleciła badania i znalazła przyczynę zamiast zaleczać skutki kolejnym z rzędu antybiotykiem. Teraz leczymy córkę tylko u Pani Emilii, mała jest 5 m-ąc bez antybiotyku, leki zawsze trafione, a infekcje wyleczone. Pani doktor ma zawsze czas dla pacjenta, jestem wdzięczna za cierpliwość, wszelkie porady mailowe oraz telefoniczne. Takich lekarzy naprawdę ze święcą szukać, polecam kazdemu.

Opinia dodana przez: Sylwia