Pediatra W Okolicach Czerwieńsk

Pielęgniarska Opieka Rehabilitacyjno-Długoterminowa
ul. Stefana Wyszyńskiego 99
65-536 Zielona Góra

Wspaniały lekarz! Jest życzliwa i nie faszeruje dzieci od razu antybiotykami, stara się tak dobrać inne leki aby pomogły i też ważne, że są nie za drogie. Rozpoznaje swoich małych pacjentów wiec czują się ważni w gabinecie. Choć mam do przejechania cale miasto ze swoimi dziećmi to napewno nie zmienię pediatry.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Żagań

Zdecydowanie godna Polecenia !!!chodzę z synem od urodzenia czyli 6 lat z córcią już 3 mimo że mieszkam już teraz 20 km od żagania nie zrezygnowałam z dr.Welcz jak dla mnie jest osobą kompetentną Jeśli uważa że coś może dolegać dziecku bez problemu dostaje się skierowanie do specjalistów (u innych lekarzy to wielki problem-z info kolezaek które mają innego pediatrę)Moje dzieci nie mają nigdy obaw przed wejściem do gabinetu a ...

Zielona Góra

Lekarz jakich mało na świecie,,,nie tylko w Polsce czy w samej Zielonej Górze - POLECAM !!!
Profesjonalizm w najwyższym znaczeniu.
Opinia dodana przez: KRZYSZTOF

ulica Wodna 6
64-200 Wolsztyn

Witam wszystkich, raz miałam okazje być z swoja wnuczką u Pani doktor z polecenia znajomych. Pani doktor ma wspaniałe podejście do jak do dzieci tak i rodziców. Wszystko dokładnie tłumaczy. Wnuczka została przebadana od uszka do paluszka. Więcej takich lekarzy. Polecam wszystkim z całego serca.

Gajewskich 43
64-200 Wolsztyn

Jestem pacjentką z Przemętu. Pan Kamiński naprawdę jest dobrym lekarzem .Wytłumaczy wszystkie badania bez żadnego problemu Zawsze miło się z nim rozmawia ,jest uprzejmy i zawsze pomoże gdyż za każdym razem leki zapisał które pomogły.

Radzyń

Polecam wszystkim małym i dużym:)pacjentom!!! Spełnia wszystkie moje oczekiwania,poświęca bardzo dużo czasu dla pacjentów!!! Ma podejście do małych "przestraszonych" dzieciaczków!!!Doskonale tłumaczy chorobę i metodę leczenia!!!Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: mazmagda3

Chopina 9a lok. 4
66-300 Międzyrzecz

Polecam!Wszystko super,znakomity lekarz.

Gabinet Prywatny
ul Firmowa 2a
Rudno

korekta danych do prof dr Marciniaka
Gab Prywatny , Firmowa 2 a
Rudno k Nowej Soli , tel 683553351
Opinia dodana przez: edyta

Gabinety Lekarskie " ZACISZE " Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Agrestowa 87
65-780 Zielona Góra

Polecam Doktora Leszka Karolewicza. Bardzo dobry pediatra. Starannie i precyzyjnie zbada Małego Pacjenta, trafnie dobierze leczenie przy czym jest przemiła i sympatyczna osoba. Polecam
Opinia dodana przez: Paula

lekarz Emilia Węzowska-Świątek

Pediatra, Neonatolog

Leśna 20A
65-036 Zielona Góra

Bardzo polecam Panią doktor. Mój 6 - miesięczny synek, dotąd zdrowy, zaczął nagle chorować. Pediatra w ciągu 2 miesięcy przepisał nam w sumie 5 antybiotyków. Trzy podałam. Mały synek... bałam się. Pozostałe dwa na własną odpowiedzialność nie podałam i zaczęłam szukać pomocy u innego lekarza. Mój pediatra diagnozował u synka ciągłe zapalenie oskrzeli - bezobjawowe (... bo nie miał gorączki, miał apetyt, tylko ciągle kaszlał i się podduszał...). Z polecenia ...
Opinia dodana przez: MG