Filtruj terminy

Pediatra Duszniki-Zdrój

lekarz Maria Dukat-Krzonkalla

Węglowa 3 /
Lądek-Zdrój

Wspaniały lekarz i najlepszy pediatra, jakiego do tej pory spotkaliśmy! Pani doktor jest kompetentna, cierpliwa, przyjazna i ma świetny kontakt z pacjentem i rodzicami. Dziękujemy Pani Doktor za opiekę w szpitalu w Bystrzycy Kłodzkiej!
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Jolanta Cop

Broniewskiego 22
57-540 Lądek-Zdrój

Wspaniała kobieta. Bylismy w Lądku w Sanatorium, córcię nagle rozbolało ucho. Pani doktor przyjęła nas od razu, przeoisała leki na zapalenie ucha i po trzech dniach mała skontrolował. Jestem zadowolony.

lekarz Edward Kościuszko

Ambulatorium Bystrzyckie
ulica Okrzei 49
57-500 Bystrzyca Kłodzka

Fatalne podejscie, od razu jedno z rodzicow wyprosil z gabinetu dopiero jak polapal ze mama w ciazy a tata sam nie jest w stanie dziecka uspokoic to troche spuscil z tonu. Po czym przepisal dziecku lek na dolegliwosci ktorych dziecko nie mialo, tlumaczac ze przepisuje to nawet kobietom w ciazy tak dla zasady i na uspokojenie. Strata czasu, lepiej w ogole nie pojawiac sie na wizycie kiedy dowiesz sie ze ...
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Aniela Sztark

Pediatra

gen. Wybickiego 8 (GBO-11)
57-340 Duszniki-Zdrój

Lekarz jak najbardziej kompetentny, przepisał mi prawidłowy lek,oraz opisał mi przebieg choroby. Klasa sama w sobie nic dodać,nic ująć. Takich lekarzy nam potrzeba
Opinia dodana przez: Niklonus123

lekarz Barbara Willak

Mickiewicza 33/1
58-310 Szczawno-Zdrój

Moja córka ma 23lata.Tylko rodzice którym dziecko umiera na rękach rozumieją koszmar i bezgraniczną niemoc.P.Doktor pojawiła się w naszym życiu w trakcie poszukiwań pomocy w walce o zdrowie mojego dziecka..Jest cudownym lekarzem i człowiekiem.Pomogła nam przejść przez najtrudniejszy czas w życiu.Moja córka jest ogólnie zdrowa i cieszy się życiem.Wierzę,ze zawdzięczamy to właśnie P.Doktor i jej wiedzy.SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.POLECAM WSZYSTKIM MAMOM KTÓRE DRŻĄ O SWOJE POCIECHY.
Aurelia Urbańska
Wspaniała pani doktor, niestety nie przyjmuje już u nas w Jedlinie a szkoda :(

lekarz Andrzej Inglot

M.Rataja 5
Lądek-Zdrój

odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Byłam w 2010 r w sanatorium i jestem pod wrażenem ze sa jeszcze tacy lekarze którzy chcą swój cenny czas poświecić chorym,z każda sprawą można zwrócić sie .

lekarz Anna Burger

Zdrojowa 16XVI/6
57-350 Kudowa-Zdrój

Tragedia!! Badanie na odwal. Mimo,ze sugerowałam co dziecku dolega osłuchała pobierznie i stwierdzając że nic dzieku nie dolega wypisała antybiotyk. Strzezcie się jej ludzie.
Nie polecam.

lekarz Elżbieta Badora

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Północna 45
58-330 Jedlina-Zdrój

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu. Wspaniale podejście do dziecka, bardzo dokładną i kompetentna, każda rzecz wytłumaczy, zapisze. Bardzo dokładnie bada dziecko, kieruje na wszystkie badania. Nie ma znaczenia czy prywatnie czy w szpitalu każda wizyta jest wspaniała.Polecam że szczerego serca każdemu rodzicowi!
Opinia dodana przez: Nela

lekarz Anna Kubica-Podsiadło

Alergolog, Pediatra

AM-MED PRZYCHODNIA
ulica Traugutta 6B
58-371 Boguszów-Gorce

Byłam u pani doktor w Gorcach, gdzie praktykuje. Niestety pani doktor całkowicie zlekceważyła problem (może trzeba było iść prywatnie...). Prosiłam ją o skierowanie mojego syna autysty na testy alergiczne na alergie pokarmowe w związku z jego dietą. Pani doktor nie mając widocznie za dużego pojęcia na temat autyzmu i wpływu alergii na zachowanie u takich dzieci dała mi do zrozumienia że jestem histeryczką. Takie testy jak chce zrobić synowi to ...
Opinia dodana przez: mama

Pediatrzy w mieście Duszniki-Zdrój