Pediatra Gdańsk

- 220 lekarzy

lekarz Aneta Popławska

Pediatra

liczba opinii: 9

Gdańskie Centrum Zdrowia
Oliwska
Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Nie znam lepszego pediatry. Jest to jedyny lekarz któremu ufam i powierzam mojego syna bez obaw. Pełna poświęcenia i empatii dla swoich małych pacjentów i ich rodziców. Szkoda , że tak mało jest tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Andrzej Turski

Pediatra

liczba opinii: 9

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Średnia ocen: 4,9/5
Trafiliśmy do doktora wiele lat temu, pomógł naszemu synkowi. Pan Doktor jest zawsze uważny, dociekliwy, skupiony na pacjencie, trafnie diagnozuje i jest najuprzejmiejszym lekarzem jakiego poznaliśmy. Pełen empatii, szacunku. Taki Lekarz to skarb! Polecam Pana Doktora całym sercem!
Opinia dodana przez: Mama

lekarz Anna Mantei-Łozowska

Pediatra

liczba opinii: 9

Pomorskie Centrum Traumatologii im. M. Kopernika

80-803 Gdańsk

Średnia ocen: 4,9/5
Pani doktor jest naprawdę bardzo miła, wyrozumiała i profesjonalna. Tłumaczy wszystko więc wiadomo co się dzieje z dzieckiem, opisuje rodzicom i jego stan i odpowiada na wszystkie pytania. Wiadomo dlaczego dany lek jest przepisany a nie jest przepisany i proszę stosować. Darzę Panią doktor ogromnym zaufaniem. Jako młoda mama odwiedziłam kilkoro pediatrow zarówno na NFZ jak i prywatnie w celu wyboru najlepszego lekarza dla mojego dziecka. Dziś wiem że już ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Iwona Kondera

Pediatra

liczba opinii: 9

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

Średnia ocen: 4,4/5
Pani doktor jest najlepszym specjalistą do jakiego trafiliśmy z dziećmi. Szukaliśmy długo, bo nasze maluchy często chorowały. Jednak dopiero u pani doktor dowiedzieliśmy się rzetelnie co się dzieje i nasze pociechy są teraz pod doskonałą opieką. Dzięki temu możemy spać spokojnie i cieszyć się zdrowiem. Polecam wszystkim rodzicom, którzy chcą świadomie dbać o swoje pociechy!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Barbara Hryniewiecka-Kutella

Pediatra

liczba opinii: 8

Nadmorskie Centrum Medyczne
ul. Gdyńska
Gdańsk

Średnia ocen: 4,8/5
świetna lekarka prowadzi mojego synka od urodzenia i jestem bardzo zadowolona.Podchodzi bardzo indywidualnie do dziecka,nie pakuje od razu antybiotyków tylko szuka przyczyny choroby.Potrafi przyznać się do braku wystarczającej wiedzy na jakiś temat i prosi o konsultacje.Nigdy Pani doktor nie odmówiła nam wizyty pomimo wielu pacjentów jest naprawdę lekarzem z powołania a nie z musu dla tego naprawdę gorąco polecam a dyrektor ncm powinien dać tej Pani podwyżkę a co poniektórych ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Ewa Szutowicz-Zielińska

Radioterapeuta, Pediatra

  (+1 więcej)
liczba opinii: 8

Akademia Medyczna

Gdańsk

Średnia ocen: 4,2/5
Lekarz bardzo kompetentny, oddany dla pacjentów, życzliwy, czasami nawet walczący z różnymi bzdurnymi przepisami w imię utrzymania lub powrotu zdrowia pacjenta.
Opinia dodana przez: Lucynka

dr n. med. Wanda Komorowska-Szczepańska

Pediatra

liczba opinii: 8

ETER-MED
ul. Żabi Kruk 10,
Gdańsk

Średnia ocen: 3,8/5
Pani doktor nie miła wręcz chamska. Cały czas podkreślała że się spoznilam mimo tego że czekałam z dzieckiem na korytarzu Aż poprzedni pacjent wyjdzie . Osluchujac płaczace dziecko pierw powiedziała że mam to wziąć na ręce bo nic nie słyszy. Później stwierdzila że syn ma zachlystowe zapalenie płuc. Nie dała mi nic powiedzieć . Bez badania stwierdziła również że dziecko ma podwyższoną bilirubine bo jest cytując blado żółte więc napewno ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Bogusława Cimoszko

Pulmonolog, Pediatra

liczba opinii: 7

Przychodnia Specjalistyczna PRODENT
ulica Kochanowskiego 118
80-405 Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz i bardzo kompetentny specjalista. Polecam wszystkim, a w szczególności tym mamom,które nie mogą sobie poradzić z trudnymi katarami i kaszlem swoich pociech.Pani doktor Bogusia jest wyjątkowa w indywidualnym podejściu do leczonego dziecka;diagnozy i leczenie zawsze w 100%trafne(córkę leczę u Pani Doktor od 9 lat).
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Iwona Flejszman

Pediatra

liczba opinii: 7

Gabinet
Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Średnia ocen: 4,7/5
Pani Doktor jest miła i ma podejście do dzieci jednak jako lekarki bym jej nie poleciła

1.Córka miała rotavirusa Pani doktor mówiła że mam jej nie szczepic juz bo skoro przechodziła to juz nie bedzie więcej miała i co sie okazalo ze ma nawrót rotavirusa i ze moze miec nie raz a juz za pozno zebym zaszczepiła dziecko .

2.Przez kilka miesiecy kaszlala i miala katarek ciągle ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Teresa Stachowicz-Stencel

Pediatra, Onkolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

Gabinet
Wiolinowa 2
80-298 Gdańsk

Średnia ocen: 4,5/5
Dzięki Pani Docent wraz z żoną przeszliśmy długie leczenie naszego dziecka. Oddana, niezastąpiona nasza pani doktor. Zawsze służąca nam pomocą, wyjaśniała nam każde wątpliwości. Dla naszego dziecka zawsze będzie ukochaną panią doktor, a my będziemy jej wdzięczni do końca życia!
Opinia dodana przez: PW

Pediatrzy w GdańskuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat