Pediatra Gdańsk

dr n. med. Marta Bogotko-Szarszewska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Gdańsk

Bardzo kompetentny, fachowy lekarz, a do tego sympatyczna i niezwykle pomocna osoba. Pani doktor jest zainteresowana małym pacjentem i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania rodzica - mimo ewidentnie ogromnego natłoku zajęć.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Krzysztof Marek

Pediatra, Gastroenterolog dziecięcy

Gdańsk

Jestem mamą obecnie rocznego Antosia i z przykrością piszę tą opinię. Synek ma kilka problemów gastrologicznych, które uprzykrzają mu codzinność niemal od narodzin. Po pochlebnych komentarzach na temat Pana doktora wybraliśmy się najpierw na jedną wizytę, a następnie po pewnym czasie na drugą i właśnie wtedy się roczarowałam. O ile lekarz zajął się synkiem kompleksowo, wskazał badania które mamy wykonać, obejżał wyniki, dużo ze mną rozmawiał, wskazał co mamy dalej ...

dr n. med. Magdalena Neuman-Łaniec

Szpital Dziecięcy Polanki
Zabytkowa 4 c 6
Gdańsk

Pani doktor naburmuszona podczas wizyty, nieuprzejmą byle jak zbadała dziecko jakby siedziała w gabinecie za karę nie polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Tomasz Leśniewski

Królik doświadczalny

Zdarzenie z 10.02.2012.
Ok. godz. 13.45 dzwonimy do Medyka z prośbą o przyjęcie naszych dzieci do zbadania,gdyż jedno i drugie ma od poprzedniego wieczoru gorączkę(starszy 3,5-latek 38,5st.,młodsza roczna 40st.,środki na zbicie nic nie pomogły). Pani z recepcji informuje nas,że mimo iż nie jesteśmy zarejestrowani,lekarz na pewno nas przyjmie,a sprawę dodatkowo miał ułatwiać fakt,że do pediatry nie było żadnych pacjentów.
Przyjeżdżamy zatem ok.14.00 i po zameldowaniu się w recepcji idziemy pod ...

dr Adam Szubka

Gdańsk

Pan bardzo bezczelny i obcesowy. Wizyta miała odbyć się w ramach pakietu w enelmedzie, pan ma swoją wizję procedur sprzeczną z tym co twierdzą konsultanci i inni lekarze. W trakcie rozmowy telefonicznej ani razu nie zapytał mnie o mój stan zdrowia, a na koniec bezczelnie się rozłączył, nie dając mi dojść do słowa i zostawiając mnie bez żadnej porady. Pozytywne opinie to chyba Mu znajomi pisali... Jeśli ktoś chce się ...

lekarz Krystyna Michalak

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Bardzo dobra pani doktor. Prowadzi dwoje moich dzieci. Zawsze znajdzie czas na rozmowę. Wnika w problem,szuka rozwiązań. Zna pacjentów.Szczerze polecam.
Emilia-mama Klaudii i Adama

Dorota Masłowska-Kijowska

Pediatra, Internista

Akamedik Gdańsk
Marii Skłodowskiej-Curie 5
80-210 Gdańsk

Profesjonalne podejście. Zawsze wysłucha i rzetelnie oceni. Nie szuka leczenia na siłę jeśli istnieje alternatywa. polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Jacek Gołębiewski

ul. Polanki 101/2
80-302 Gdańsk

Znakomita Pani doktor,świetny kontakt,bardzo miła.Potrafi wysłuchać doradzić i zbadać od stóp do głów.POLECAM

Krzysztof Majdyło

Wizyty domowe, Pediatra

Myśliwska 46D/7
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz z wielkim sercem do swoich pacjentów. Dziękuje mu za opiekę nad moimi Rodzicami.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Małgorzata Szumera

Cumowników 34
80-299 Gdańsk

Lekarka, która ma ogromną wiedzę i dużo serca dla pacjentów. Jest kompetentna, rzeczowa i lubi dzieci :)

Pediatrzy w Gdańsku