Pediatra Gdańsk

dr n. med. Piotr Landowski

Pediatra, Gastroenterolog

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Wspaniałe podejście do pacjenta, jak i obszerna wiedza medyczna! Z pewnością najmilszy i najbardziej słuchający lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam :) Polecam
Opinia dodana przez: Anastazja

lekarz Małgorzata Gollnau

Pediatra, Lekarz rodzinny

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Pozytywne pierwsze wrażenie. Pani doktor miła i serdeczna. Dostałam skierowania na badania. Niedługo kolejna wizyta.

lekarz Anna Leśko

Pediatra, Lekarz rodzinny

Żylewicza 3 lok. 31
80-288 Gdańsk

Pani Doktor przyjęła mnie w Nadmorskim Centrum Medycznym, Dom Medyczny "Świętokrzyska" na NFZ. Żaden lekarz rodzinny jeszcze nie potraktował mnie w tak lekceważący i wykorzystujący swoją pozycję sposób. Przyszłam z przeziębieniem, ogólnym rozbiciem, bólem gardła przede wszystkim, aby zapisała mi coś na wzmocnienie i dała kilka dni urlopu, by dojść do siebie. Dodatkowo od roku mam bóle brzucha, przez które wylądowałam kiedyś na SORze i ten ból też się w ...
Opinia dodana przez: pierwszy i ostatni raz!!!

dr Joanna Majkowska

Kartuska 63/65
Gdańsk

Bardzo niekompetentny lekarz. Nie stawia poprawnej diagnozy na podstawie badań labolatoryjnych! Dodatkowo kobieta niby uśmiechnięta ale wszystkie wątpliwości rodzica zbywa, nie odpowiada na pytania co mnie doprowadzało do szewskiej pasji. Nawet pokusiłam się na prowokację i zaczęłam mówić jakieś bzdury, ona przytakiwała. Szczyt ignorancji i niedouczenia. Proponuję wszystkim uciekać z tej przychodni
Opinia dodana przez: Zuu

dr n. med. Maciej Chojnicki

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

invikta

Gdańsk

FENOMENALNY GENIUSZ .Dr Chojnicki leczy i poprowadził operację mojej córki w Szpitalu Kolejowym. MOIM ZDANIEM TO PRAWDZIWY DAR OD BOGA dla nas tu na ziemii :) PODZIWIAM GO JAKO CZŁOWIEKA I LEKARZA .To Profesjonalny , Przemiły Perfekcyjny GENIUSZ, do tego jeszcze skromny !URatował jej życie. Dla niego to zwykły zabieg implant zamykający PDA , ale tym zabiegiem uratował nam zycie . Nie tylko mojej córce , ale i nam rodzicom ...

lekarz Grażyna Witkowska

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Doskonały pediatra
Polecam Panią Doktor.
Moja córeczka ją uwielbia.
Bardzo dokładnie bada dzieci
Kompetentna osoba i bardzo miła.
Opinia dodana przez: KrystynaZbigniew

lekarz Małgorzata Pasierbska

Centrum Medyczne VII Dwór Gdańsk
ul. Abrahama 25 80-306 Gdańsk
80-306 Gdańsk

Pani Doktor leczy już kolejne pokolenie dzieci w naszej rodzinie,jest pełna ciepła,empatii,zawsze pogodna,uśmiechnięta i na bieżąco z nowinkami w medycynie,czuć,że kocha dzieci!czego dowodem jest ściana zdjęć jej wdzięcznych pacjentów,piękna i wzruszająca!My rodzice też często prosimy naszą doktor o poradę,pomoc dla nas,nigdy nie odmawia mimoże jest b.zapracowana i oblegana przez pacjentów.

Danuta Polanowska

Szpital MSW w Gdańsku
Kartuska 4/6
Gdańsk

Ja jestem bardzo zadowolona z Dr.Polanowskiej,uważam że jest bardzo dobrym lekarzem,jeszcze nigdy na niej się nie zawiodłam.Zawsze trafiała z diagnozą i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.Jest także bardzo miła i uprzejma,a do mojego syna ma bardzo dobre podejście. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Kasia
Wspaniały pediatra. Naprawdę mogę poleciać tą Panią Doktor. W każdym jej geście podczas badania mojej córeczki było tyle ciepła i czułosci, ze moje maleństwo nawet nie zapłakało ( co jeszce się nigdy nie zdarzyło podczas wizyty lekarskiej ).

Grażyna Gawrońska

Mickiewicza

Gdańsk

Niesamowita pani doktor z powołania. Jestem leczona u niej od dziecka i nie zamieniłabym na żadną inną lekarke. Pani doktor posiada niesamowitą wiedzie i doskonale ją wykorzystuje. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Maria

Pediatrzy w Gdańsku