Pediatra Jastrzębie-Zdrój

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Świetny lekarz!! Pomaga w każdej sytuacji, wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze ma czas dla swoich pacjentów.

Jastrzębie Zdrój ul. Harcerska
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Pani dr Jagiełłowicz jest wspaniałym lekarzem, super podejście, przemyślane decyzje i zawsze wnikliwe szukanie przyczyny dolegliwości. Nie ociąga się z wypisaniem skierowania do specjalisty, jeśli widzi poważniejszy problem. Przy tym wszystkim bardzo życzliwa i zawsze uśmiechnięta osoba. Jestem mamą, która zakończyła współpracę z Panią doktor z racji tego , iż moje małe dzieciaczki są już dorosłymi osobami. W tym miejscu składam wyrazy podziękowania za wszystkie lata opieki.
Opinia dodana przez: zadowolona mama

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE Sp. z o.o.
Łowicka 4
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Pani dr ma świetne podejście do pacjentów, ale chyba na tym kończą się Jej plusy. Generalnie nigdy w nic nie wnika, nie tłumaczy co się dzieje i często na jakieś pytanie odpowiada, że dziecko z tego wyrośnie. Zbiera krótki wywiad, osłucha, zajrzy do gardła, wypisze karteczkę z syropami (zawsze podobny zestaw) lub ewentualnie antybiotyk. Zdarzyło mi się też ze 3 razy, że nie wychwyciła zapalenia oskrzeli, np: twierdziła, że jest ...

Wss nr 2

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Doktor Zarzecka jest osobą rzeczową i kompetentną. Trafnie diagnozuje a antybiotyki podaje tylko w razie konieczności. Moje dzieci ją polubiły, bo traktuje je po partnersku i zarazem przyjaźnie. To lekarz z powołania. Za wszystko mogę tylko podziękować.

Poradnia Stomatologiczna DENTALUX
os. 1000-lecia 15 E
44-268 Jastrzębie-Zdrój

lekarz godny zaufania, dużo czasu poświęca pacjentowi,tłumaczy na czym polega choroba i jakie mogą być powikłania

NWZOZ "Medicus 99"
ulica Dworcowa 1D
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Świetna pani doktor. Trafiłam do niej przez przypadek, leczy mnie już od kilku miesięcy i przyznam, że nie mogłabym sobie życzyć lepszego specjalisty.
Już na sam plus zasługuje fakt, że wzięła pod uwagę mój poważny stan i jako jedyna zgodziła się przyjąć mnie na wizytę pomimo pełnej już kolejki pacjentów.
Podczas wizyty poświęca wystarczająco czasu, wszystko ładnie tłumaczy (nawet narysuje jeśli trzeba!) oraz dokładnie rozpisuje dawkowanie leków. Ogółem bardzo miła ...
Opinia dodana przez: Anna

NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Kompetentny i uprzejmy lekarz. Zaproponował terapię dla dziecka, leki w razie braku poprawy

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Już drugie moje dziecko chodzi do Pani doktor. Nigdy nie zbyła mnie, zawsze zleca badania w razie wątpliwości.Zawsze miła dla dzieci.

Ambulatorium Pediatryczne

44-330 Jastrzębie-Zdrój

Ten lekarz jest bez kultury nie wie co to jest uprzejmość, nie powinna leczyć dzieci !!!!, obrażona, zarozumiała, a co najgorsze nie wypełnia swoich zadań za które ma zapłacone.
Ludzie piszcie swoje opinie bo tacy ludzie nie powinni leczyć, a pani dr. powinna zmienić podejście do pocięta, robi nam łaskę.
Ten kto miał styczność z pn. doktor to wie że pomyliła zawody.
Opinia dodana przez: Jacek

Oddział Noworodkowy
WSS Jastrzębie Zdrój
Jastrzębie-Zdrój

Ta Pani nie nadaje się na lekarza moje dziecko zostało potraktowane jak śmieć z bólu płakało a ta pseudo lekarka zaczęła krzyczeć że mam ucieszyć dziecko uznała że moja córka placze bo wychodzą jej ząbki a z zapaleniem płuc wyladowalismy w szpitalu w Żorach

Pediatrzy w Jastrzębiu-Zdroju