Pediatra Kraków

Zawodzie 7 lok. 23

Lekarz pełen wiedzy, poświęcenia , ale i ostrożności w podejmowanych decyzjach. Centrum uwagi to pacjent (dziecko) , jego potrzeby i indywidualne cechy, zarówno w doborze leczenia , jak i sposobie badania.Rodzice również odnajdują spokój i poczucie bezpieczeństwa dzięki sercu,zaangażowaniu, wiedzy i odpowiedzialności Pani Doktor, zwłaszcza gdy sytuacja jest bardzo trudna. Dziękujemy za każdy dzień.

Optimal-Med
Zakopiańska 166

Bardzo sympatyczna i rzeczowa. Podchodzi z sercem i zaangażowaniem. Stara się w miarę możliwości leczyć dzieci bez niepotrzebnego przypisywania antybiotyku. Naprawdę polecam. Długo szukałam dobrego pediatry i znalazłam. My na pewno juz u Pani dr zostaniemy.
Opinia dodana przez: Ewelina

Kraków

Pani doktor jest bardzo fajna , miła i uprzejma :) ma dobre podejście do dzieci. :) Pani doktor dobrze tłumaczy choroby i leczenie
Opinia dodana przez: Piotr

Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29

Pani Doktor Kasia, jest cudownym lekarzem pediatrą. Mam dwójkę dzieci i bardzo długo szukałam odpowiedniego"zaufanego" lekarza pediatry. Trafiłam w 10 jak poznałam Panią Doktor Dyląg. Mimo młodego wieku jest swietnym specjalistą, zawsze zastanowi się zanim coś zrobi, słucha uważnie rodziców kieruję sie wywiadem, interesuję sie swoimi małymi pacjentami, zawsze podchodzi profesjonalnie do pracy i miło do dzieci. Moi chłopcy ją uwielbiają. Sama czytam opinie o lek. zanim udam sie z ...
Opinia dodana przez: Marta

Wizyty domowe

Kraków

W 100% polecam Pana doktora.Leczę córkę od małego u niego,ponieważ jako jedyny zawsze wie co jej dolega i przepisuje leki które po chwili poprawiają jej stan zdrowia.Zawsze gdy mam jakieś pytania mogę zadzwonić,zapytać,a Pan doktor odpowiada na wszystkie pytania.Gdy nie może umówić się w danym dniu na wizytę zawsze stara się pomóc przez tel.podając objawy mówi co można zrobić w danej chwili.Zawsze odpowiada na każde pytanie,ma bardzo dużą wiedzę.Ja jestem ...

lekarz Anna Kruczek

Pediatra, Genetyk kliniczny

Poradnia Genetyczna
Wieniawskiego 64
Kraków

Bardzo dobra, kompetentna lekarka, bardzo dobre podejście do dzieci :)

Prywatna Praktyka Lekarska Irena Piwowarczyk

Cudowna Pani Doktor! Oprócz wysokich kompetencji zawodowych potrafi wesprzeć młodą mamę radą i trafnymi wskazówkami. Nie bagatelizuje problemów, ale tez nie każe zamartwiać się na zapas:)
Opinia dodana przez: Anna

Os. Oświecenia 46/1

Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, jest bardzo uprzejma.

przychodnia "Kurdwanów Nowy"

Kraków

na wszystkie pytania w ankiecie odpowiadam:zdecydowanie tak.
Lekarz przez duże L!
Jeszcze nigdy nie wyszłam z gabinetu z jakimś "znakiem zapytania".
Uprzejma,zawsze ma czas dla pacjenta i ma rewelacyjne podejście do dzieci,na tyle rewelacyjne że córki potrafią się
cieszyć na wizytę u lekarza,co wiem że brzmi w dzisiejszych czasach co najmniej dziwnie...
Polecam każdemu ale szczerze mówiąc to aż się boję polecić żeby za dużo pacjentów nie miała:)
Pozdrawiam ...

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Do Pani Doktor chodzę do Unicardia & Unimedica na Krowodrzy - Górce. Zleciła mi odpowiednie testy alergiczne oraz trafnie dobrała leki. Od tego momentu nie mam problemu z alergią, a leki są świetne - nie czuję się po nich senna ani zmęczona. Na wyróżnienie zasługuje też sama Klinika Specjalistyczna Unicardia & Unimedica. Takiego miejsca w Krakowie brakowało! Fachowo i komfortowo! Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

Pediatrzy w Krakowie