Pediatra Kraków

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital na Siemiradzkiego im. Rafała Czerwiakowskiego - Oddział noworodkowy

Mojej córeczce ten lekarz uratował życie!Będziemy wdzięczni za to do końca życia. Przez błąd lekarza-ginekologa (zbyt późne wykonanie cesarskiego cięcia,choć były ku temu wskazania) moja córeczka urodziła się w ciężkiej zamartwicy...:( Nie oddychała,była sina,wiotka,zabiegi na sali porodowej nie pomogły....Do tego zachłysnęła się wodami,miała zapalenie płuc,obrzęk mózgu...Została zabrana na OIOM i tam dalej reanimowana przez Dr Cholewę.To dzięki niemu nasza kruszynka żyje.Dziękujemy z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Izabela

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Frycza Modrzewskiego 2

Polecam Panią Doktor. Od sierpnia 2015r. leczę córkę u Pani dr Nowotny za pomocą homeopatii. Moja chorowitka "odkąd poszła do przedszkola" zmagała się z atakami kaszlu prawie 2 lata. Została w tym czasie wykluczona astma, alergia, pasożyty. Pani Doktor trafiła w punkt z diagnozą i ataki kaszlu wyciszyły się do zera. I od sierpnia nie zażywamy antybiotyków ani sterydów. Przesypiamy spokojnie noce. Możemy cokolwiek zaplanować: wyjazd, odwiedziny, uroczystości. Obecnie pracujemy ...
Opinia dodana przez: Paulina

ul. Opolska 31/211

Trafiliśmy do dr Dolik kiedy mój synek Antoś miał niewiele ponad rok. Był dzieckiem który od początku zmagał się problemami alergologicznymi, tak jak nietolerancja laktozy. Miał czerwona buzie, jego ciało było permanentnie obsypane, w zgięciach łokci i kolan miał wysypkę, Co noc budził się i uderzał plecami o ścianę łóżeczka i nikt nie znał powodu. Lekarze przepisywali maści ze sterydami i machali ręką, że kiedyś wyrośnie.. Na całe szczęście wtedy ...

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie

Kraków

Świetny lekarz, ode mnie ocena celująca! Zawsze poświęca dużo czasu na wywiad, badanie, szczegółowo tłumaczy chorobę i postępowanie. Wszystkie jego diagnozy jak do tej pory były trafne, a leczenie szybkie i skuteczne. Dodatkowo ma bardzo dobre podejście do pacjentów, dzieci nie boją się badania. Pan Doktor był u mnie na wizycie domowej, jestem bardzo zadowolona z jego profesjonalizmu. Szczerze polecam!
Zamieściłam również swoją opinie na stronie www.znanylekarz.pl, tam Pan Doktor ...
Opinia dodana przez: rosalien

Ośrodek Medyczny "OSTEOMED"
Kazimierza Wielkiego 57

Wspaniała lekarka z bardzo dużą wiedzą korzystaliśmy z jej porad w czasach gdy przyjmowała małych pacjentów w przychodni na oś.Zgody w Krakowie

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KRAK-MEDYK
UŁANÓW 29

Kompetentny lekarz i bardzo miła,rzeczowa osoba.Super podejście do dzieci.Polecam!

wizyty domowe

Kraków

Pozytywnie nastawiona do dzieci,godna zaufania i polecenia.

ulica Bobrzyńskiego 39/87

Pani Doktor jest bardzo kompetentna, trafnie stawia diagnozy, ma świetne podejście do dzieci, potrafi je "zagadać", miła, cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy, doradza. Dla potwierdzenia diagnozy chętnie wysyła do specjalistów, jej zalecenia są podtrzymywane przez specjalistów. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ela

dr n. med. Marek Bodzioch

Pediatra, Genetyk kliniczny

wizyta już od 100

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3

Na prośbę Pani dr.Róg Pan doktor konsultował moją córkę . Pomimo że nie byliśmy umówieni poświęcił nam ponad godzinę z wielką cierpliwością tłumacząc i ukierunkowując diagnostykę dziecka. Doktor jest osobą kompetentną, rzeczową i uprzejmą godną polecenia. Za wizytę nie przyjął pieniędzy

ulica Armii Krajowej 5/222

Pani Ewa jest wspaniałym lekarzem. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Leczy moją córkę ponad rok i zawsze można na nią liczyć. W sytuacjach zwątpienia można do niej zawsze zadzwonić na prywatny numer. Nie przepisuje na każdą chorobę antybiotyków i zawsze dobiera leki, które nie obciążają portfela rodziców. Szczerze polecam!

Pediatrzy w Krakowie