Pediatra Kraków

Św. Krzyża 5

Pani doktor to wyjątkowy lekarz o niespotykanej cierpliwości wobec pacjenta, wysokiej kulturze osobistej. Jest godna polecenia, profesjonalna i bardzo dokładna w badaniu, taka sama wobec pacjentów prywatnych w gabinecie prywatnym jak i na oddziale okulistycznym na Kopernika. Jej siła spokoju i opanowania bardzo pomaga w przezwyciężeniu lęku przed operacją.
Opinia dodana przez: Lidia

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Świetny lekarz który slucha wnikliwie pacjenta. Bardzo dobry diagnosta, polecam.

dr n. med. Ewa Kopytko

Pulmonolog, Pediatra

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

super lekarkabardzo dobre podejśćie do pacjenta

ul. Prądnicka 66/4

Wspaniały lekarz, wszystko bardzo dobrze tłumaczy i ewidentnie zna się na swoim fachu. Dokładnie bada przed ewentualnym odczulaniem i w razie problemów szybko i konsekwentnie działa. Lekarz jest naprawdę godny polecenia!

NZOZ Pielęgniarek Zabiegi
Kronikarza Galla 24/125

Lekarz z powołania, dla którego najwazniejsze jest zdrowie dziecka. Trafnie stawia diagnozy i zaleca leczenie które konczy się sukcesem. Nie ogranicza się tylko do środków farmakologicznych i często zakeca stosowanie dodatkowych domowych sposobów leczenia.

ul. Jana Kasprowicza 9a/2

Świetny kontakt. Wielka empatia i pomoc pacjentowi jak tylko może. Pełen profesjonalizm przy podejściu do małego pacjenta. Doskonały kontakt z dzieckiem. Diagnoza i leczenie objawów a nie wyników to jej motto. Serdecznie dziękujemy za wszystko i każdemu polecam !!!!
Opinia dodana przez: Gabriela

wizyty domowe

Kraków

Polecam,godny zaufania lekarz,odpowiednie podejście do dzieci,sumienny,szczegółowo odpowiadał na wątpliwości,interesował się stanem dziecka, nawet po wizycie,pomógł gdy inni lekarze zawiedli

wdzięczna mama

Centrum Medyczne Liszki

Witam jestem mamą czteroletniego chłopca który od urodzenia ma przewlekłe katary, byliśmy u kilku pediatrów, kilku laryngologów, alergologów ale nie ma poprawy. W związku z tym mam ogromną prośbę do osób które tutaj pisały o podanie namiaru na pana doktora. Dzwoniłam do centrum medycznego liszki ale pani w rejestracji powiedziała że pan doktor ma dużo pacjentów i nas nie zarejestruje, chyba że mam znajomości. Mój email bachra@wp.pl
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Piotr Skrzyński

USG, Radiolog

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101

Świetnie zdiagnozował dzieci: jedno już po operacji, drugie z pomocą Pana doktora udało się szybko wyleczyć. Dziękuję i POLECAM

NZOZ Pielęgniarek Zabiegi
Kronikarza Galla 24/125

pan doktor to wspaniały lekarz, trafiliśmy do niego ponieważ pomimo wielu badań i wizyt u lekarzy nikt nie potrafił ocenić co dolega naszemu nastoletniemu synowi.Nawet pobyt w szpitalu niczego nie wykazał. Polecono nam pana doktora, okazał się wyjątkowo miłym człowiekiem i świetnym specjalistą. On jeden zdiagnozował u naszego dziecka to czego inni lekarze nie potrafili. To cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Serdecznie polecam. Takie małe wyjaśnienie - pan doktor nazywa ...

Pediatrzy w Krakowie