Pediatra Kraków

- 345 lekarzy

Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny
Biskupice 97, gm. Iwanowice
30-095 Kraków

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo miła pani doktor a zarazem konkretna osoba:) dokładnie tłumaczy chorobę i to jak się jej pozbyć. Bardzo zainteresowana małym pacjentem (rozmowę przeprowadza najpierw z maluchem a potem z rodzicem i wyciąga wnioski). Ja polecam!:)
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Turka 27/40
30-717 Kraków

Średnia ocen: 4,9/5
Pani Doktor w przychodni w Garbatce-Letnisko przyjmuje od niedawna. Byłam i Niej z moimi dziećmi i uważam, że jest bardzo kompetentnym lekarzem. Spokojna, dokładna i uprzejma. Lubi dzieci i to co robi. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Średnia ocen: 4,9/5
Kompetentny lekarz...super podejście do dzieci...każdy pacjent jest dla pani doktor bardzo ważny...dla każdego znajdzie czas i dokładnie wytłumaczy chorobe
Opinia dodana przez: Agnieszka
+1 więcej

Prywatna Praktyka Lekarska

Kraków

Średnia ocen: 4,9/5
Swietna Pani Doktor, zawsze wyczerpujaco odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie tlumaczy,tafiona diagnoza, zyczliwa, ma wspaniale podejscie do dzieci. Lekarz z powolania i godny zaufania. Nam pomaga juz kilka lat i nie zamienilibysmy Pani Doktor na zadnego innego lekarza naszych dzieci. Mama Liliany i Edwinka.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Wieniawy Długoszowskiego 10/1
31-398 Kraków

Średnia ocen: 4,8/5
Wielki Lekarz - osoba o tak ogromnej i wszechstronnej wiedzy, niosąca pomoc bez ograniczeń całym rodzinom, odpowiedzialna i niesłychanie skuteczna, bo stanowcza, a w tym wszystkim tak skromna. Nigdy ani ja ani moje dzieci nie zapomnimy o Pani. Kojący i pocieszający głos brzmi wciąż wokół nas, jakby właśnie przed chwilą opuściła Pani nasz dom, spiesząc do następnego pacjenta. Dziękuję, to wciąż za małe słowo... Kochamy Panią.
Opinia dodana przez: Dorota
+1 więcej

Gabinet
ulica Kustronia 72
30-433 Kraków

Średnia ocen: 4,8/5
Bardzo zadowolna jestem z opieki Pani Doktor nad moimi dziećmi. Gorąco polecam :)) Oby więcej tak miłych i oddanych pajcentom lekarzy.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
por. Stawarza 8a
30-540 Kraków

Średnia ocen: 4,8/5
Wspaniały lekarz,kompetentny.Wykazał się wielką znajomością swojej profesji jak również wielkim zaangażowaniem w tym co robi.Chociaż moja córeczka 5 lat temu odeszła,ja bardzo dobrze wspominam pana Doktora i życzę Mu wiele sukcesów w Jego bardzo ciężkiej pracy.Mama Paulinki
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
ul. Kutrzeby
30-515 Kraków

Średnia ocen: 4,8/5
Pani Doktor prowadzi mojego synka od urodzenia - zawsze jest miła, życzliwa, ma dla nas czas, z wyrozumiałością odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Nigdy nie czuliśmy się intruzami, nie byliśmy zbyci czy źle potraktowani. Mam szczęście, że trafiłam na takiego lekarza - synek często choruje, jest alergikiem i spotkałam już różnych lekarzy, ale taką Panią Doktor tylko jedną!
Opinia dodana przez: Aleksandra

Gabinet
Starowiślna
Kraków

Średnia ocen: 4,8/5
Mamy z p. doktorem Mazurkiem kontakt już od wielu lat ze względu na to, że nasz syn jest alergikiem. Jest to starszy pan, bardzo doświadczony lekarz-praktyk (a nie teoretyk), który zawsze postawi właściwą diagnozę. Rodzicom z chorymi dziećmi polecamy wizytę u niego.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,8/5
Polecam Panią Doktor w 100%!!! Jest bardzo ale to bardzo miła, wie jak podejść do dzieci, wysłucha wszystkiego co rodzic ma do powiedzenia, wypytuje i bardzo dokładnie poinstruuje w jaki sposób chciałaby przeprowadzić leczenie. Wzbudza ogromne zaufanie swoim podejściem do pacjenta! A co najważniejsze nie ukrywa swojego numeru telefonu i można zadzwonić do Niej zawsze kiedy tylko coś niepokoi! Wysłucha i jeżeli nie ma potrzeby- zaleci leczenie przez telefon! Po ...
Opinia dodana przez: Anonim

Pediatrzy w KrakowieCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat