Pediatra Kraków

NZOZ Pielęgniarek Zabiegi
Kronikarza Galla 24/125

pan doktor to wspaniały lekarz, trafiliśmy do niego ponieważ pomimo wielu badań i wizyt u lekarzy nikt nie potrafił ocenić co dolega naszemu nastoletniemu synowi.Nawet pobyt w szpitalu niczego nie wykazał. Polecono nam pana doktora, okazał się wyjątkowo miłym człowiekiem i świetnym specjalistą. On jeden zdiagnozował u naszego dziecka to czego inni lekarze nie potrafili. To cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Serdecznie polecam. Takie małe wyjaśnienie - pan doktor nazywa ...

Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny
Biskupice 97, gm. Iwanowice

Bardzo miła pani doktor a zarazem konkretna osoba:) dokładnie tłumaczy chorobę i to jak się jej pozbyć. Bardzo zainteresowana małym pacjentem (rozmowę przeprowadza najpierw z maluchem a potem z rodzicem i wyciąga wnioski). Ja polecam!:)

Turka 27/40

Pani Doktor w przychodni w Garbatce-Letnisko przyjmuje od niedawna. Byłam i Niej z moimi dziećmi i uważam, że jest bardzo kompetentnym lekarzem. Spokojna, dokładna i uprzejma. Lubi dzieci i to co robi. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Kompetentny lekarz...super podejście do dzieci...każdy pacjent jest dla pani doktor bardzo ważny...dla każdego znajdzie czas i dokładnie wytłumaczy chorobe
Opinia dodana przez: Agnieszka

Prywatna Praktyka Lekarska

Kraków

Swietna Pani Doktor, zawsze wyczerpujaco odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie tlumaczy,tafiona diagnoza, zyczliwa, ma wspaniale podejscie do dzieci. Lekarz z powolania i godny zaufania. Nam pomaga juz kilka lat i nie zamienilibysmy Pani Doktor na zadnego innego lekarza naszych dzieci. Mama Liliany i Edwinka.

Wieniawy Długoszowskiego 10/1

Wielki Lekarz - osoba o tak ogromnej i wszechstronnej wiedzy, niosąca pomoc bez ograniczeń całym rodzinom, odpowiedzialna i niesłychanie skuteczna, bo stanowcza, a w tym wszystkim tak skromna. Nigdy ani ja ani moje dzieci nie zapomnimy o Pani. Kojący i pocieszający głos brzmi wciąż wokół nas, jakby właśnie przed chwilą opuściła Pani nasz dom, spiesząc do następnego pacjenta. Dziękuję, to wciąż za małe słowo... Kochamy Panią.
Opinia dodana przez: Dorota

ulica Kustronia 72

Bardzo zadowolna jestem z opieki Pani Doktor nad moimi dziećmi. Gorąco polecam :)) Oby więcej tak miłych i oddanych pajcentom lekarzy.

por. Stawarza 8a

Wspaniały lekarz,kompetentny.Wykazał się wielką znajomością swojej profesji jak również wielkim zaangażowaniem w tym co robi.Chociaż moja córeczka 5 lat temu odeszła,ja bardzo dobrze wspominam pana Doktora i życzę Mu wiele sukcesów w Jego bardzo ciężkiej pracy.Mama Paulinki

ul. Kutrzeby

Pani Doktor prowadzi mojego synka od urodzenia - zawsze jest miła, życzliwa, ma dla nas czas, z wyrozumiałością odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Nigdy nie czuliśmy się intruzami, nie byliśmy zbyci czy źle potraktowani. Mam szczęście, że trafiłam na takiego lekarza - synek często choruje, jest alergikiem i spotkałam już różnych lekarzy, ale taką Panią Doktor tylko jedną!
Opinia dodana przez: Aleksandra

Starowiślna
Kraków

Mamy z p. doktorem Mazurkiem kontakt już od wielu lat ze względu na to, że nasz syn jest alergikiem. Jest to starszy pan, bardzo doświadczony lekarz-praktyk (a nie teoretyk), który zawsze postawi właściwą diagnozę. Rodzicom z chorymi dziećmi polecamy wizytę u niego.

Pediatrzy w Krakowie