Krapkowice Pediatra

ulica Konpnickiej 1
47-300 Krapkowice

Wspaniałe podejście do dzieci, dostępny o każdej porze, godny polecenia! Bardzo kompetentny, miły i uprzejmy.

Opinia dodana przez: anonim

Krapkowice

Pani Doktor leczyła mnie jako dziecko , teraz leczy moje dzieci 100% Zaufanie zawsze trafna diagnoza. Najlepsza Pediatra jaką znam . Jak lekarz to tylko Teresa Dłubak-Rowińska ...

lekarz Stefania Rayad

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Pułaskiego 4 lok. 9
47-300 Krapkowice

Super lekarz!!!Lekarz z powołania. Świetny kontakt z pacjentem. Godna polecenia w 100% Najlepsza z jaką miałam do czynienia. Ważny jest pacjent nie pieniądze.

Kwiatowa 11a lok. 14
47-300 Krapkowice

Lekarz o dużej wiedzy medycznej, potrafi zająć się pacjentem.

Lekarz o dużej wiedzy medycznej, potrafi zająć się pacjentem.

Elsnera 9
47-303 Krapkowice

Masakra ,nie rozpoznaje dlegliwości,szybko bada ,zero pojęcia o leczeniu,nie polecam ,zawodłam się na nim

Opinia dodana przez: gosia

lekarz Ewa Kluzek