Pediatra Legnica

lekarz Alicja Lisicka

Piekarska 7 lok. 314
59-220 Legnica

jak zawsze uśmiechnięta i kompetentna. Jestem jej pacjentem od 1998 roku i nie zamierzam tego zmieniać

lekarz Sylwia Szczucka

Pediatra

NZOZ Przychodnia Lekarska "Familijna"

59-220 Legnica

Ja zdecydowanie odradzam Pania "lekarz". Mojemu synkowi w ogóle nie pomogła. dziecko przez pół roku co chwilę chorowało na zapalenie oskrzeli, zapalenie ucha a pani "doktor" przepisywała tylko antybiotyki nie szukając pomocy wśród innych lekarzy czy zlecając odpowiednie badania. Sama się tym zajęłam i zrobiłam badania alergologiczne (które Pani "doktor" zupełnie odradzała twierdząc,ze jest to nie potrzebne wg niej dziecko musi się wychorować)okazało się ,ze dziecko jest alergikiem i ma ...

lekarz Wanda Aszurkiewicz

Chojnowska 112 pok. 108
59-220 Legnica

Chodzę do Pani doktor już z drugim dzieckiem. Jestem zadowolona ze sposobu leczenia. Nie daje antybiotyków "na wszelki wypadek".
Przy wizytach z pierwszym dzieciem nie bardzo wierzyłam w zalecenia i sprawdzałam nawet u innego lekarza na prywatnej wizycie, co mi przypisze. Dałam się jednak przekonać, że antybiotyk to ostateczność. Dzieci pod Jej opieką bardzo mało chorują, są zahartowane i nie przeziębiają się tak często jak inne z mojego otoczenia. Polecam ...

lekarz Ewa Gramiak

Traugutta 10 / 3
Legnica

Taki powinien byc kazdy lekarz. Moj synek był pacjentem p. doktor. Zawsze byla usmiechnieta, profesjonalna. Tlumaczy doskonale na czym polega choroba, wskazuje zalecenia. Zawsze odpowiada na kazde pytanie. Rozwiewa wszelkie watpliwosci a to mlodym rodzicom najbardziej potrzebne.
Nie polecam,kobieta wogóle nic nie mówi żadnej diagnozy,rutyna brak zaangażowania,pracuje na siłe aby do emerytury, kompletny brak zaangażowania i pomocy jej rola to wypisac recepte nie kieruje na badania,odradzam stanowczo
Opinia dodana przez: etna

lekarz Zbigniew Janiga

Saperska 18a
Legnica

Polecam kazdemu tego lekarza jest bardzo dobrym i milym lekarzem!!
Opinia dodana przez: Karolina25

lekarz Małgorzata Nocoń

ul. Stefana Okrzei 14a
59-220 Legnica

Profesjonalna obsługa pacjenta. Nie interesuje sie tym od czego nie jest lekarzem. Co uwazam za plus. Bardzo miła.
Opinia dodana przez: Krzysztof S.

lekarz Alina Zbróg

Kosmiczna 13/1
59-220 Legnica

Słaby lekarz. Na gorączkę (bez innych objawów) od razu wypisała antybiotyk. Pewnie aby zadowolić przewrażliwionego ojca. Jest miła, ale diagnozy nie trafione. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Andrea Gagaczowski